SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Start w mase

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 503
Hej mam dosc spory problem. Jakis czas temu redukowalam, wszystko szlo pieknie na poczatku ale bardzo wolno, wiec docielam kalorie i troszke mnie to pograzylo.. wydaje mi sie ze troszke przypalilam miesnie - przy moim szybkim trybie zycia. Zmniejszylam sie ale trszke tego fatu zostalo.. Duzo osob radzi zebym poszla w mase i zbudowala troszke miesni bo zajechalam organizm.
opisze mniej wiecej jak to bylo:
styczen waga - 57kg, od lutego zaczelam oswajac sie silownia (bez konkretnego celu)
od poczatku czerwca konkretna redukcja i waga pokazala we wrzesniu 50.5kg
na redukcji dostarczalam ok 1700kcal 50ww/30b/20tł przy treningach silowych polaczonych na koncu z 40min cardio 5X w tygodniu i praca na wysokich obrotach..

Zaczelam powoli z tego wychodzic i w ciagu ostatnich 3 tygodni stopniowo odjelam cardio, dolozylam ciezar i wykonuje treningi bardziej pod mase, jem ok 2000kcal lecz przyznam szczerze ze w ostatnim czasie nie licze tego dokladnie i doszly cheat meale ( przez urlop :) ) staram sie troszke zregenerowac w tym czasie. co prawda waga wystrzelila w gore +1,5 kg, i miesnie brzucha sie juz schowaly pod delikatna faldka ale spodziewalam sie tego skoro zbyt nisko zeszlam z kcal i glodowalam.
Moja waga teraz ok 52kg
wzrost: 160
wiek 21
tluszcz najbardziej odklada mi sie na udach, najszybciej schodzi z gornej czesci brzucha biustu
A teraz pytanie: jak dobrze wejsc w ta mase aby nie nabrac zbyt duzej ilosci tluszczu, zeby jak najskuteczniej zbudowac sucha mase miesniowa bez zbyt duzego ulania sie bo na prawde zostalo mi tego fatu dosc sporo. I od ilu kcal zaczac (5 razy silownia, praca stojaca - czasami raczej biegajaca :) )
Licze na wasze porady zeby tym razem tego nie zepsuc :)
Z gory dzieki za rady

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627364
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Pełna ankieta + zrzuty diety i treningu. Wtedy będzie łatwiej doradzić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rodzaj treningu

Następny temat

kaka21 pozbywamy się słabych punktów-plecy. pods. s. 94

WHEY premium