SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stanolol (stanozolol, Stromba) + Kreatyna?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Co o tym sadzicie bo jestem akurat na cyklu kreatynowym (6g dziennie) i sie zastanawiam czy na dobre by mi wyszlo wziecie 50 tabletek Stromby(5 mg)nie jednego dnia oczywiscie:>??

Borsuk Kucharz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że nie warto. To łącznie tylko 250 mg, więc wiele nie poczujesz. Żadna to kuracja. Ale w sumie nie brałem stromby (choć brałem winstrol depot w zastrzykach - nie byłem bardzo zadowolony, lecz mam specyficzny metabolizm). Czy jesteś pewien, że to orginalne tabletki? Nie wiem jak stromba, ale winstrol (też stanazolol) ma 2 mg w tabletkach. Mogę jednak się mylić. Ktoś na forum polecał strony www o koksie - poszukaj tego postu i wejdż tam - na pewno znajdziesz właściwe zdjęcia, to sobie porównasz.

Pozdrowienia
Sierżant

Pozdrawiam
Sierżant
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
co do autentycznoasci mam 100% pewnosc.
Kumpel bral niedawno i sila mu sporo skoczyla i lekko rzezba, ale lekko bo olal diete. mi chodzi tlyko czy z kratyna nie bedzie konfliktow zadnych ale moim zdaniem nie powinno , ale chce poznac wasze zdanie.
Winstrol w tabletkach 2 mg jest rozowy, a stromba jest 5 mg i jest biala pakoana w buteleczki tak dla jasnosci

Borsuk Kucharz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tak samo jade obecnie na kreatynie , a w szyfladzie czeka sobie 10x amp. Vinstrolu Depot . Ale chyba niewarto dołaczac koxu do Kreatyny .
Mój kumpel bral kiedys Kreatyne ( w tabl )z Metka ( duze dawki ) i rzygał strasznie - wyladaowal w szpitalu na 2 dni.


__
pozdrawiam
Piotr "Arni" Ulczok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1674 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73472
wedlug mnie to chyba bedzie dobre jak po kreatynie dasz wino; w sumie kreatyna nie buduje czystego miesnia a tylko zwieksza zasoby energii i papuje woda, dopiero potem dzieki wlasnemu anabolizmowi zamieniasz to w miesien . Mysle ze wlasnie wino pomoze zamienic ci to w czysta tkanke miesniawa.
W ostatnim tygodniu kreatyny wlaczyl bym wino a potem zjezdzal

.

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej