SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Stan kręgosłupa

Wysłana -
Póki co jeszcze nie byłem, bo nie jest to uciążliwe na co dzień. Dziś ból już jest mniejszy i przynajmniej mogę robić skręty, ale mam wrażenie jakby ograniczenia ruchomości tułowia.


Zmieniony przez - abcdef12 w dniu 2018-02-02 07:33:26
Wysłana -
Jak jest faza ostra to dolegliwości są bardziej nasilone i następnie po kilku dniach stopniowo stają się mniejsze co jest normalną reakcją , natomiast zaburzenie wciąż jest obecne i dolegliwości będą obecne lub pojawią się w niedalekiej przyszłości , mogą w miejscu oddalonym od obecnego w wyniku kompensacji ale połączonym anatomicznie i czynnościowo.
Wysłana -
Nie chcę zakładac nowego tematu, wiec napisze od razu tu - jaki kupic walek do rozbijania miesni? Glownie musze rozbijac te lydki i tylna grupe uda, ale nie wiem jaki kupic, czy gladki, czy z tymi wypustami i czy te walki z allegro dadza rade? Jezeli chodzi o tylna grupe uda to slyszalem, ze walek nie da rady i najlepiej kupic jakas pileczke, np. kauczukowa, czy moze byc np. do tenisa?


Zmieniony przez - abcdef12 w dniu 2018-02-03 14:23:33
Wysłana -
Jeden i drugi będzie miał pewne zastosowanie jak jeden możesz wybrać płaski ma bardziej uniwersalne zastosowanie, są specjalne piłeczki do automasażu bardziej wytrzymałe niż piłka tenisowa która pęknie zwyczajnie po pewnym czasie ale też się do tego nada.
Strona 5 z 5
Dodaj odpowiedź