SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stala suplementacja kreatyna?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 587 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9932
Witam

Mialem dosc dluga po prawie 9 miesiaczna przerwe od silowni. Cwicze znowu od niecalych 2 miesiecy. Wczesniej Cwiczylem ok. 3 lat z mniejszymi i wiekszymi przerwami ale raczej nigdy tak dlugimi jak teraz (powod zlamanie w lokciu, ale juz ok odczekalem dlugo ;)). Wzrostow nigdy jakis szalowych nie mialem mimo duzych poswiecen ale coz taka genetyka. Bralem wczesniej pare razy xpanda i zwykle monohydraty. Teraz dostalem od kolegi 300gr kreatyny marki VITAMIN-SHOP ATP creatine - monowodzian plus jablczan. I zastanawiam sie czy wziasc to moze z jakims stackiem, czy moze np. brac porcje dziennie przez jakis dluzszy okres. Czyli zrobic stala suplementacje kreatyna. Bo nie wiem czy oplaca mi sie robic cykl bo, nie mam czasu na takie poswiecenia a zreszta zaczyna sie powoli sezon imprezek i nie da sie ich wyeliminowac, nie oszukuje sie :). Co polecacie? Brac te krete sama, czy z czyms czy moze w ogole nie brac.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 587 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9932
nikt nie ma podobnych doswiadczen ani zadnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 587 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9932
wow dawno mnie tu nie bylo i widze ze wiele sie zmienilo - na gorsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Wiesz, myślę, że przy dobrej diecie to i impreza od czasu do czasu nie zaszkodzi. Ważne, żeby nie robić maratonów w piciu, bo i się odwodnimy a na jedzenie też będziemy patrzeć nieprzychylnie.
To, czy wybierzesz stałą czy cykliczną syplementacje zależy tylko od Ciebie. W przypadku stałej bardziej polecane jest np. jabłko, co do cyklicznej to musisz wybrać z własnego doświadczenia i odberwacji (z tego co napisałeś próbowałeś już kilku rzeczy).

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 587 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9932
no ale wlasnie chcialem wykorzystac te kreatynke co mam o ktorej pisalem wczesniej. Moze by ja jakos z xpandem polaczyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki cykl pomocy(hmb-kret, czy profiWM, czy moze,,?)

Następny temat

Vitalmax Gainer 1 + co??

WHEY premium