SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Stagnacja na masie

Wysłana -
Witam, mam 19lat, trenuje około 2 lat aktualnie mam 89,5kg oraz 189,5cm jednak liczyć kalorie zacząłem dopiero od końca kwietnia tego roku no i pierwszy miesiąc +3kg a teraz minął kolejny i waga stoi w miejscu.. Starałem się jeść 4500kcal i nie zawsze byłem w stanie tyle zmieścić, moglibyście mi doradzić co zrobić, zmienić lub podać jakieś porady by szybko podbić kaloryczność?

Zmieniony przez - Alucard999 w dniu 2018-07-05 00:17:39

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Dobrze by było jakbys ppokazał jak ta Twoja dieta wyglada. Bo nie wiemy co jest do poprawy.
Wysłana -
Wstaw zrzut diety z danego dnia i napisz jak wygląda twoja aktywność w ciągu tygodnia .treningi, praca , cardio itp
Wysłana -
Plus ankiete i zdjęcie sylwetki, bo nie wiadomo czy cel słusznie obrany.
Wysłana -
http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html zrzut z ankietą z tego linku.
Poza tym nie sugeruj się tylko wagą, a obwodami - one są najistotniejsze.
Te 4500 to poprawnie wyliczona kaloryczność?
Wysłana -
To znaczy ja jem po prostu wszystko raz zjem tak a raz tak, waże wszystko i sobie wyliczam a aktywność to z 4-5 treningów, nie pracuje jeszcze

Zmieniony przez - Alucard999 w dniu 2018-07-05 09:11:06

Zmieniony przez - Alucard999 w dniu 2018-07-05 09:12:09
Wysłana -
To podaj przykladowy dzien co zjadles wg zrzutu
Wysłana -
Okej, to jest przykładowy dzień i w tym akurat zjadłem najwięcej a czasami jestem tak zapchany, że zjem tylko z 2-3 tysiące :|

Zmieniony przez - Alucard999 w dniu 2018-07-05 10:16:38
Wysłana -
Jogurt,kefir,makaron,ryz
Reszta do wymiany
Wysłana -
Ale to chyba ciężko wcisnąć tyle kalorii z samego czystego jedzenia?
Wysłana -
Nie ciężko jak się chce. Chce się mięśni, ale nie chce się jeść. Coś kosztem czegoś.

Zmieniony przez - Bartosz1991 w dniu 2018-07-05 11:42:08
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź