SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stagnacja na masie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Najpierw pokaz wyliczenia wg wzoru z tematow podwieszonych ze potrzebujesz te 4500kcal zreszta tu masz 5300
Ok nie wszystko musi byc z czystego jedzenia ale te 80%tak a u Ciebie troche na odwrot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699692
5 tys kcal to kalorycznosc dla niezłego dzika ,wylicz lepiej poprawnie to zapotrzebowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Dieta tragiczna. Jedyne źródło białka to kotlety sojowe i kefir? A gdzie mięso

200 g ziemnych? A gdzie ryba, tłuste mięso, olej lniany/siemię lniane?

Czemu brak owoców tylko twixy wp*****lasz?;)

No i na kij 5000 kcal siedząc w domu? No chyba że te treningi to pod triatlon i tyle kcal z nich spalasz'_

3500 idzie wcisnąć z czystego żarcia, proszę Cię


Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2018-07-05 12:49:39
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2478
Według wzorów z przypietego tematu
Bmr 1987
Tea 337
Neat 900
Tef 322
Razem 3546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
To skad ponad 5000?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2478
No ogólnie staram sie jeść 4500 mniej więcej i przyszło mi 3kg w miesiąc a później pomimo ze nadal jadłem 4500 to stanęło.. A to 5300 to był akurat dzień w którym byłem po treningu k1 i wrzuciłem go do pokazania bo miałem najwięcej produktów.. Teraz tylko na samą siłownię chodzę i ponad 5k bym raczej nie zmieścił, ogólnie nasłuchałem sie rad, że nasz organizm nie jest na tyle ogarnięty aby odróżnić co jemy np 'o zjadł twixa, więc tych kalorii nie przyswoje bo ten typek nie jest kulturystą' i trochę się w tym gubie bo chcę ogólnie przytyć do 100kg a każdy mi radzi inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
3 kg w miesiąc to bardzo dużo... w rok masz 36kg tłuszczu. Czemu na siłę chcesz oblać się tłuszczem i doprowadzić do problemów zdrowotnych? Nasz organizm głupi nie jest... on wie co robić z poszczególnymi składnikami. Głupi staje się wtedy gdy mu szkodzimy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Flexible diet - bo na to pewnie się powołujesz - to nie jest wpierdzielanie chipsów, orzeszków i batoników...

Owszem, organizm może nie rozróżniać kaszy od ryżu ale 800 kcal z chipsów a 800 kcal z kaszy to rozróżni. Popatrz co jest w składzie chipsów a co jest w składzie płatków jaglanych:)

Urozmaicaj żarcie: zupy z mięsem i ziemniakami, domowa pizza, naturalny z miodem, suszone owoce. Ale nie wypełniaj połowy zapotrzebowania orzeszkami i słodyczami...

Jak ktoś nie widzi różnicy między olejem lnianym a utwardzonym tłuszczem ze Snickersa to zwyczajnie jest j**nięty i niech swoje rady opowiada w zakładzie zamkniętym a nie na YouTube;);) Ręce opadają, naprawdę

Nie masz w diecie normalnego białka ani tłuszczy jeśli jesz tak jak z rozpiski. Od tego zacznijmy


Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2018-07-05 14:44:29
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2478
Czyli zamienić produkty na zdrowe i zwiększać kaloryczność w czasie jeżeli nadal na ruszy? Jakieś szejki, oliwe z oliwek w sumie mógłbym dodać to nie będzie tak trudno tyle zmieścić


Zmieniony przez - Alucard999 w dniu 2018-07-05 17:30:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla ektomorfika

Następny temat

Dieta

WHEY premium