SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Staż poniżej 12 miesięcy-tylko TUTAJ vol.2

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94141 Napisanych postów 363993 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667762
Postanowiliśmy że udostępnimy ten wątek dla osób z małym stażem treningowym,ponizej 12 miesięcy.Regulamin obowiazuje taki sam,czyli ankieta z danymi o sobię oraz odpowiednia ilością zdjęć oraz jakością.Zanim wrzucisz swoje zdjęcia przeczytaj regulamin.Bez zbędnego spamu,tylko zdjęcia i komentarze.

Link do 1 części https://www.sfd.pl/Staż_poniżej_12_miesięcy_tylko_TUTAJ-t897823.html 

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Staż treningowy to coś, co odróżnia każdego z nas. Ciężko znaleźć dwie osoby o dokładnie takim samym stażu treningowym i identycznych efektach. Każdy organizm jest inny i w innym czasie uzyskuje inne efekty. Dlatego też powstał ten temat, aby porównać Wasze efekty na przestrzeni czasu do 12 miesięcy treningów.

Istotne jest, aby w czasie wrzucania zdjęć swojej sylwetki dostosować się do założeń tematy, czyli:

1. Ankieta z podstawowymi danymi na swój temat:

Wiek: xx lat,
Waga: xx kg,
Wzrost: xxx cm,
Staż treningowy: xx miesięcy łącznie,
Obwód ramienia: xx cm,
Obwód klatki: xxx cm,
Obwód pasa: xx cm,
Obwód uda: xx cm,
Obwód łydki: xx cm.

2. Odpowiednia ilość i jakość zdjęć.

3. Ograniczenie spamu.

Link do 1 części przedsięwzięcia: https://www.sfd.pl/Staż_poniżej_12_miesięcy_tylko_TUTAJ-t897823.html.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16
Na początku witam wszystkich użytkowników, bo to mój pierwszy post na forum. Zapraszam do linczu
Wiek: 19 lat
Waga: 80 kg
Wzrost: 172 cm
Staż treningowy: 10 miesięcy łącznie (wyjazd za granice na pół roku :-%)
Obwód ramienia: 38 cm
Obwód klatki: 113 cm
Obwód pasa: 86 cm
Obwód uda: 63 cm
Obwód łydki: 38 cm













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16
Mile widziana krytyka/wskazowki/porady. Pondro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1334
Witam, niestety posiadam tylko jedno zdjęcie, jeśli będę miał więcej, to po prostu potem dodam. Proszę o ocenę tego co widać
Wiek 18
Waga 72
Wzrost 175
Staż treningowy około 5msc.
Wyciskanie leżąc 100kg
Nie mierzylem się ile gdzie mam cm, jedynie w Bicepsie 38.5cm


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3081
Witam
Mam 26 lat, 178cm wzrostu i siedziałem. Piłem. Leżałem. Piłem. Długo tak siedziałem i piłem aż w końcu wstałem. Ryja nie zgoliłem bo teraz taka moda, ale postanowiłem coś ze sobą zrobić. Od miesiąca- bo taka jest różnica między zdjęciami, zacząłem odpowiedzialnie i dość poważnie podejść do tematu ćwiczeń. Wiem, że miesiąc ćwiczeń to nic w porównaniu chociażby z powyższym wpisem, ale jednak. Chciałbym się podzielić z wami tym zdjęciem. Pozdrawiam

Zmieniony przez - Sendil w dniu 2015-04-04 21:05:22

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 92 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1742
Pierwszy pan trochę podlany ale jak dla mnie jest dobrze.
Drugi pan bardzo estetycznie
Trzeci pan ma potencjał w łapach duży chyba że same łapy wcześniej ćwiczył albo ciężko nimi pracuje. Dorze jest tylko nie zapominajcie nigdy o nogach;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 924
Komdaro@
Jak na 5 miesiecy to ladnie masuj powoli
Sendil jakos nie chce mi sie wierzyc ze miesiac pracy choc moze drugie zdjecie na pompie i inne swiatlo robi swoje

Zmieniony przez - Fighter321 w dniu 2015-04-05 03:01:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16
Dzieki za mile slowo. Aktualnie pracuje nad spaleniem smalcu i jak skoncze to wrzuce fote. Piona ;) Wesolych Świąt! :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 69 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1154
kamdaro, jak na 18 lat ładna sylwetka i staż 5msc. Żebyś popracował nad przedramieniem i trochę opalił ciałko, to wtedy było by pikabello.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1334
Właśnie przedramienia nie ćwiczę prawie w ogóle, ale bedzie trzeba zacząć chyba. karnację mam dosyć ciemną, po prostu światło takie biło i zdaje się blada.
Dodam, że jedyny sprzęt na jakim ććwiczę, to hantle i sztang.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3081
Witam. Rozpoczął się kolejny miesiąc, więc postanowiłem pokazać mój rozwój. Jest trochę więcej sadła- brzuch się trochę schował, ale myślę, że nie ma tragedii. Ciężko mi masa rośnie. I gen mam zupełnie niepasujący do kulturystyki. Ale powoli systematycznie jest lepiej. Na pierwszym zdjęciu ważyłem 69kg, na drugim ok. 74, teraz ważę 78kg. W tydzień robię się średnio 1kg cięższy. Pozdrawiam )

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"BigMotherfuckers na pełnej - zdjęcia, filmiki str.2"

Następny temat

14 miesięcy Wiek 17 lat

WHEY premium