SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Stałe zmęczenie w udach "nie czuje nóg"

Wysłana -
Witam. Mam 17 lat a moja sylwetka jest smukła. Gram w piłkę nożną w lokalnym klubie, albo raczej grałem, bo musiałem z tego zrezygnować przez moją dolegliwość. Otóż, moje uda przemeczaja sie po jakiejkolwiek czynnosci typu wchodzenie po schodach nie mowiac juz o meczu piłkarskim. Jestem dobrze wyszkolony technicznie, ale przez to biegam i gram jak ciamajda, bo nie mam jakby czucia w udach. Ale uderzyc juz uderze prawidlow. Czym jest to spowodowane i jak temu zaradzic?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Lekarz i zrobić badania, bo nei wiem co innego napisać, chyba że po prostu brakuje Ci kondycji, ale jak grałeś to powinieneś ją wytrenować.
Wysłana -
Kondycyjnie również jestem swietnie wytrenowany, sila moich ud jest bardzo duża, jednak po prostu jest jak jest.
Wysłana -
Może jesteś bardzo pospinany. Rozciągasz się?
Wysłana -
Nie, jedynie lekkie rozgrzewki przed treningami i meczami
Wysłana -
No to posprawdzaj swoje zakresy ruchu w różnych rozciąganiach na czwórki, dwójki, biodra, pośladki, łydki itp. Wg mnie dobre rozciągnięcie jest obowiązkowe dla każdego sportowca.
np. ostatnie stąd http://www.sfd.pl/art/Trening/7_ćwiczeń_rozciągających_dla_osób_z_siedzącą_pracą-a1931.html
Wysłana -
Nie masz silnych ud jeśli męczą się przy wejściu na schody.
Lekarz sportowy i pełen pakiet badań, łącznie z echo serca
Jak ciśnienie, morfologia, glukoza? Robiłeś jakieś podstawowe badania?

Dieta i spanie - jak u Ciebie to wygląda?
Wysłana -
Xantico
Witam. Mam 17 lat a moja sylwetka jest smukła. Gram w piłkę nożną w lokalnym klubie, albo raczej grałem, bo musiałem z tego zrezygnować przez moją dolegliwość. Otóż, moje uda przemeczaja sie po jakiejkolwiek czynnosci typu wchodzenie po schodach nie mowiac juz o meczu piłkarskim. Jestem dobrze wyszkolony technicznie, ale przez to biegam i gram jak ciamajda, bo nie mam jakby czucia w udach. Ale uderzyc juz uderze prawidlow. Czym jest to spowodowane i jak temu zaradzic?

podstawowe pytanie czy coś z tym robiłeś i szukałeś pomocy u specjalisty poza pytaniem na forum ?
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź