SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stała suplementacja kreatyną na redukcji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1424

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

sylwetka masywna tłuszcz trochę na cycach i sporo na brzuchu. Ręce nogi i plecy mało.

Wiek

35

Waga / wzrost

95 kilo/ 190cm

Staż treningowy

1 rok

Cel cyklu

redukcja

Stosowane już wcześniej suplementy

przez ostatni rok nic.

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

brak

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

dieta zbilansowana. zapotrzebowanie 3200, start redu od 2800, B:2, T:1,3, W: reszta

Przewidziane finanse na cykl

nieograniczone

Uwagi i sugestie

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3518
Witam wszystkich. Chcę rozpocząć stałą suplementację kreatyną. Trenuję ponad rok z czego ostatnie 8 tygodni leciała redukcja. Jestem aktualnie po 2 tygodniowej przerwie od treningów jak i od diety. Problem w tym że chcę pociągnąć redukcje tak jeszcze około 2-3 miesięcy. Czy lepiej poczekać te 2-3 miesiące i rozpocząć branie mono jak wejdę na dodatni bilans czy wrzucić już teraz?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Wedle uznania ja osobiście bym poczekał ale znajdą się zwolennicy, którzy by brali. Więc zależy od Ciebie. Osobiscie polecam Ci sie wstrzymać i robić cykle zamiast stałej suplemtnacji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
kreatyna jest dobrym produktem zarówno na dodatnim jak i na ujemnym bilansie kalorycznym. Możesz śmiało wrzucić na redukcji jako wsparcie przed spadkami siły i masy mięśniowej Jak czujesz, że potrzebujesz wsparcia to wrzuć, a jak niekoniecznie to możesz jeszcze poczekać i dopiero dołączyć do suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3518
Zależy mi głównie na zoptymalizowaniu efektów redukcji. Problem pojawia się w momencie zejścia z kalorii. Ciężary które brałem w przysiadzie czy martwym ciągu lecą bardzo mocno w dół co skutkuje zmniejszeniem intensywności treningu. Dodatkowo zejście na deficyt minimum 500 kcal daje zadowalające efekty. Trzymanie się blisko 0 czy -300 w moim przypadku to kręcenie się w kółko jak g**** w przeręblu. Pomyślałem, że kreatyna pozwoli mi robić cięższe treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Nie sądzę, że tak to zadziała. Zrób sobie może refed na +100kcal przez tydzień ale podkręć lekko cardio, a następnie wejdź na to -300/400kcal. Ja też robiłem redu na kreatynie ale ostatecznie odrzuciłem i jestem bardziej zadowolony. Ciężar siedzi u mnie tylko w głowie. Powolna progresja zaplanowana +1-3kg do ćwiczeń na spokojnie bez zajechania się i efekty powoli ale do przodu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3518
Nie uważasz, że spadek siły ze 170 kg x 3 w martwym ciągu do 135 kg x 1 w zaledwie 8 tygodni jest niepokojący? Zrzucałem winę na głęboki deficyt ale z drugiej strony 2600 kcal przy 95 kg i prawie metrowym bebechu to nie jest tak mało. Może faktycznie refed nawet 2-3 tygodniowy poprawi sytuację. Z drugiej strony 8 tygodni redukcji to niewiele, żeby coś się zepsuło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Widocznie zepsułeś planowanie ciężaru. Ja przy wadze 96kg na ok. 6000-7000kcal robiłem maxa na ciąg 220. aktualnie przy wadze 80kg i 2700-3000kcal wciągne pewnie 190kg. Co do deficytu masz spory według mnie. Też tak zrobiłem sobie krzywdę, że nie liczyłem kcal na redu a ucinałem objetościowo posiłki od konćówki masy aż zjechałem do 83kg. Potem zastój i masakra złe samopoczucie ciężary w dół i niechęć do treningów. Policzyłem kcal i wyszło mi około 1200. Podbiłem do tych 2700-3000 zmieniłem trening od nowa i aktualnie waga schodzi bardzo fajnie. 80kg, a jeszcze 4 i poł tygodnia do planowanego 75. Ciężar cały czas w góre co trening więc się mega ciesze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
Ja bym już bral i ciągnął przez cały okres redukcji śmiało. Nie ma co się szczypac
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
śmiało możesz dac krestyne na te 2- 3 miesiace redukcji
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Możesz stosować kreatynę w dowolnym czasie. Jak Ci pasuje. Np. przez około 10 tygodniowy cykl budowy masy mięśniowej.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna kiedy?

Wiecej