SFD.pl Sztuki Walki

Stłuczony piszczel

Wysłana -
Jakeś 3 miesiące temu od blokowania "lołów" stłukłem sobie piszczel. Od tego czsu mam na nim "górkę", która za***ście mnie boli kiedy dotykam. BBBBBBBBBBBBBłłłłłłłłłagam o pomoc!!!!!!!!!

Brak podpisu pod wypowiedziami.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Mi przeszlo, tylko daj jej troche odpoczac

osochosi?
- tomat
Wysłana -
Wytnij sku***syna.

MODI ŻORY
Wysłana -
Nie wycinaj
Poczekaj aż się zagoi, kup sobie maść na stłuczenia.

"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."
Wysłana -
moj trener od thaia mowi ze najlepsza jest masc mocno rozgrzewajaca np. ABC
po to zeby "zabic" nerw

nie ważne są metody ale rezultat
Wysłana -
radze odpocząć od treninguy jak niechcesz gorzej sie załatwić

rozgrzewając to jest BEN GAY - dla sportowców ale strasznie śmierdzi ale działa

-----------------------------
MODERATOR GIER KOMPUTEROWYCH
...SFD FIGHT CLUB...

" Staraj się dążyć do doskonałości , rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę. Te zasady pomogą ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią cię silniejszym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkości. " - Joe Weider®
Wysłana -
pod zadnym pozorem nie wycinaj tego... mialem podobny problem dalem sobie spokoj na jakis czas z treningami i zaczelem stosowac masz nie pamietam jak sie nazywala ale to byl wyciag ze skory weza :) japonska receptura i 2 tygodnie pomoglo... daj odpoczac tak jak to wczesniej mowili i uzywaj masci rozgrzewajacej. Pozdrawiam pa
Wysłana -
pod zadnym pozorem nie wycinaj tego... mialem podobny problem dalem sobie spokoj na jakis czas z treningami i zaczelem stosowac masc nie pamietam jak sie nazywala ale to byl wyciag ze skory weza :) japonska receptura i 2 tygodnie pomoglo... daj odpoczac tak jak to wczesniej mowili i uzywaj masci rozgrzewajacej. Pozdrawiam pa
Wysłana -
Ja aktualnie przy stłuczeniach i obrzękach używam maści "Altac-EMO" lub "Voltaren EUMULGEL".

"nie ma że boli"
Wysłana -
Postapiłem zgodnie z waszymi radami i zrobiłem sobię 2 miesiące przerwy(zacząłem trenowac parter ), ale górka jak jest tak jest i boli jak mocniej dotknę. Muszę przyznać ,że niestosowałem żadnych maści, ale chyba zacznę. Jakie polecacie?

P.S.- Bardzo dziękuje za pomoc

Brak podpisu pod wypowiedziami.
Wysłana -
Ben-gay , Fastum gel , Naproxen....

MODERATOR GIER KOMPUTEROWYCH
...SFD FIGHT CLUB...

" Staraj się dążyć do doskonałości , rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę. Te zasady pomogą ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią cię silniejszym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkości. " - Joe Weider®
Strona 1 z 2