SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stłuczenie szczęki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 203
Witam, tydzien temu dostalem mocnego sierpa w tyl zuchwy bylem zrobic przeswietlenie ale lekarz mowil ze nie widzi nic na zdjeciu i wszystko jest ok. Nie martwilbym sie ale troche juz minelo i dalej mam jeszcze spuchniete na dodatek jak gryze cos na lewa strone (dostalem w prawą) to strzela mi z prawej strony. Czy to normalne ? Po zejsciu opuchizny wszystko wroci do normy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Ch** wie. Pewnie masz raka jąder.

PS. Postawienie pewnej diagnozy z opisu przez internet jest niemożliwe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Idź jeszcze raz do innego lekarza jak nie ufasz tamtemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
jak strzela podczas jedzenia i po tygodniu jest ciagle opuchniete, to jak radzi SzK zmien lekarza. Moze ma racje, ze nie widac nic na zdjeciu i nie jest zlamana, ale moze byc zwichnieta.

PS Pogratulowales koledze mocnego lewego sierpa? :)

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mogą być problemy z regeneracją, bo wiele osób w wyniku stresu zaciska bezwiednie szczęki. Nawet w nocy. Można się wtedy z taką kontuzją bujać miesiącami. Kiedyś tak miałem.


Zmieniony przez - Ernesto_Mendoza w dniu 2018-01-08 15:26:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Ernesto_Mendoza
Mogą być problemy z regeneracją, bo wiele osób w wyniku stresu zaciska bezwiednie szczęki. Nawet w nocy. Można się wtedy z taką kontuzją bujać miesiącami. Kiedyś tak miałem.



Zmieniony przez - Ernesto_Mendoza w dniu 2018-01-08 15:26:07


W poprzednim tygodniu bylem u dentysty i mowie, ze chyba co z zebem jest nie tak, ktory latala przed kilkoma miesiacami, bo mnie dziaslo boli i krwawi, a rano mam bol szczeki po prawej strone. Ona stwierdzila uwaga HIT! Ze bol szczeki mam, bo w nocy zagryzam mocno szczeki i moge u niej zamowic szyne przeciw zgrzytaniu (luzne tlumachenie), w cenie 100€. Mowie do niej, no nie ma jakby problemu, ale czy nie powinno mnie bolec w takim razie z obu storn?! Zaczela wymslac historie niestworzone, wiec pytam sie jak to wyglada? A to wyglada jak szczeke do sportow walki!!! Mowie do niej. To ja dziekuje mam w domu 3 sztuki dobrej jakosci i to zelowe dr Schock za 30€ :P

Musze zmienic dentyste, a wracajac do tematu. Niech cie ktos w nocy obczaji faktycznie, czy zaciskasz zeby :P albo sprobuj przespac sie z szczeka :P ja sie jeszcze nie odwazylem lol

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Technika ze sportów walki z punktu widzenia fizyki ,biomechaniki

Następny temat

sporty walki

WHEY premium