SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spuchnąć i pociąć - relacja z robienia letniej formy :D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Panowie klamka zapadłą i od jutra zaczynam nowy cykl. Posiadam (lub na dniach wejdę w posiadanie):

30x testolic 2 ml 50mg/ml
2x phenabol 10 ml(npp) 100mg/ml
120x stanox 10mg/tab
13 tabsów clomidu
opakowanie Nolvadexu
Controlled Labs Golden Finish (odżywa potreningowa)
KAizen Xtreme BCAA
Scivation Xtend 1000g
Controlled Labs Orange Triad (zestaw witamin, minerałów, enzymów trawiennych i wzmacniaczy stawów)
Dymatize Elite Whey Gourmet
Gaspari Myofusion
MHP Up Your Mass
Omega 3
pewnie dokupię jakiś Liver Detoxifier


Cała zabawa potrwa jakieś 10 tygodni:
1-9 prop 100mg e2d (ew. zwiększę dawkę)
1-6 npp 50mg e2d (ew. zwiększę dawkę)
5-10 stanox 3 tabsy ed


Dodatki wiadomo, białko dla uzupełnienia diety, Xtend w trakcie/po treningu, rano i na noc, czasem na kaca (w zależności od potrzeb), Golden Finish po treningu, Up Your Mass jako meal replacement i dodatkowe kalorie.

Celem cyklu jest uzyskanie kilku kg (znając życie 4-6kg) czystej masy mięśniowej, a następnie wycięcie tego tak, aby się w miarę ładnie prezentowało (ale bez wysuszania się na wiór, bez przesady). przez pierwszą połowę cyklu będzie bardziej masowo, a gdy wjedzie wins - zacznie się lekka wycinka.

Planuję w pierwszej fazie jeść ok. 4000kcal, ale zobaczymy co z tego wyjdzie - nie chcę spuchnąć jak świnia na lato i na pewno od początku będę obserwował organizm i jego reakcje. W miarę potrzeb będę modyfikował. W drugiej fazie cyklu będę lekko obcinał kalorie i dodam aero/HIIT, aby troszkę fatu spalić.

Dieta mniej więcej taka:

1. 5 jaj całych, 120g owsianki
2. 300g piersi z indyka/kuraka, 100g kaszy jęczmiennej, oliwa
3. 300g piersi z indyka/kuraka, 100g kaszy.120g owsianki, oliwa
4. przedtreningowy 300g piersi z indyka/kuraka, 120g owsianki
po treningu Xtend, 10 minut później porcja Golden Finish
5. szejk WPC, 120g owsianki
6. szejk WPC

Gdzieś tam między posiłkami wplotę 100 gramową porcję Up Your Mass. Nie chce mi się liczyć, ale to chyba z 4000 kcal wyjdzie

Poszczególne źródła białka w posiłku mogą ulegać zmianie, stała będzie ilość makroskładnika. Bazuję na mięsie, jajkach, tuńczyku i innych rybach, wrteszcie dla odpoczynku odżywka białkowa.

Trening w pierwszej fazie wg. Christiana Thiebaudeau z priorytetem na klatę i barki, w drugiej się zobaczy. Rozpiska następująca:

Poniedziałek: 1. Wyciskanie sztangi leżąc skos 6 serii 7/5/3/7/5/3 ruchy; 2 min przerwy; opuszczamy do obojczyka
2. Wyciskopodrzut 6 serii 7/5/3/7/5/3 ruchy; 2 min przerwy;
3. Wyciskanie hantli leżąc skos 4 serie 8/6/4/15 ruchów; 2 min przerwy
4. Wyciskanie hantli siedząc (chwyt neutralny) 4 serie 8/6/4/15 ruchów; 2 min przerwy

Wtorek:
1. Przysiad z hantlami 3 x 10 - 12; wąski rozstaw stóp
2. Wyprosty nóg 3 x 12 - 15; 2 min przerwy; 2sekundowe napięcie przy każdym powtórzeniu
3. Martwy ciąg na prostych nogach hantlami 3 x 10 - 12; staramy się wypchnąć biodra do tyłu
4. Uginanie nóg leżąc 3 x 12 - 15; 2 min przerwy; 2sekundowe napięcie przy każdym powtórzeniu

Środa:
1. Wyciskanie sztangi na płaskiej ławce 4 x 8 - 10
2. Pompki na poręczach 4 x 6 - 8
3. Rozpiętki dół skos (mały skos) 4 x 15 - 20; 2 min przerwy;
4. Wyciskanie sztangi siedząc 3 x 8 - 10;
5. Wznosy sztangi przodem 3 x 8 - 10; 2sekundowe napięcie przy każdym powtórzeniu
6. Wznosy hantli bokiem siedząc 3 x 15 - 20; 2 min przerwy; mały palec wyżej niż kciuk

Piątek:
1. Wyciskanie sztangi dół skos 4 x 4 - 6; 2 min przerwy;
2. Wyciskanie hantli na skosie/płaskiej 4 x 6 - 8;
3. Pompki na poręczach 4 x max; 2 min przerwy;
4. Krzyżowanie linek 4 x 6-8 + 2 dropserie; 1 min przerwy; staramy się uzyskać 15-20 powt
5. Rozciąganie klatki 1x 60-90s EQI 1 min przerwy; maksymalne rozciągnięcie
6. Wyciskanie hantli siedząc 4 x 4 - 6; 2 min przerwy; 2,5-5cm od całkowitego wyprostu ramion
7. Wznosy ze sztangielkami przodem 4 x 8 - 10; 2sekundowe napięcie przy każdym powtórzeniu
8. wznosy ze sztangielkami bokiem 4 x 8 - 10 ; 2 min przerwy; 2sekundowe napięcie przy każdym powtórzeniu
9. Gironda dumbbell swing 4 x 6-8 + 2 dropserie; 1 min przerwy; staramy się uzyskać 15-20 powt



10. rozciąganie barków 1 x 60-90s EQI 1 min przerwy; maksymalne rozciągnięcie

Sobota:
1. Wiosłowanie sztangą/półsztangą w opadzie 3 x 8 - 10; 90s przerwy; 2sekundowe napięcie przy każdym powtórzeniu
2. Ściąganie drążka wyciągu górnego 3 x 10 - 12; 60s przerwy; 2sekundowe napięcie przy każdym powtórzeniu
3. Szrugsy Haney’a 3 x 15 - 20; 45 s. sztangą trzymana za plecami; podnosimy jak najwyżej
4. Wyprosty ramion z hantlami leżąc (skos w dół) 4 x 8 - 10; 60s przerwy;
5. Uginanie ramion na modlitewniku (szeroko) 4 x 8 - 10; 60s przerwy; 3s w dół, 3s w górę


jestem bardzo ciekaw tego planu, zapowiada się ostre katowanie klaty, a to lubię. Plecy troszkę mniej dostaną, być może dodam jakieś ćwiczenie. Ramiona będą oszczędzane, po pierwsze nie chcę jakoś mocno ich powiększać, po drugie prawy łokieć mnie pobolewa.

Zapraszam do komentowania i śledzenia. Wszelkie rady/sugestie mile widziane.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
ja jestem pusiketem, lajtowe, terapeutyczne cykloniki preferuję a Wy mnie nie próbujcie na złą drogę skierować

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy ty nie chciałeś zrobić czasem tylko jednego cyklu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
chciałem, ale mi się zmieniło

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
podoba mi sie jak planujesz wszystko
trening wydaje mi sie dość hardkorowy, aczkolwiek na kazdego dziala co innego. Jeden może cwiczyc klatke 7 razy w tygodniu i bedzie mu swietnie rosla a inny pocwiczy 2 miesiace klatke 2 razy na tydzien i sie przetrenuje. Powodzenia

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
coś podobnego .. słyszałem o podobnych przypadkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Robaleq - planować planuję, ale co z tych planów wyjdzie - zobaczymy oby jak najwięcej

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Aleś się szeryf rozkoxował a tak fajnie Ci szło na tych PH . Zwiększysz dawkę IMO na 200 bo Testolic jest miodzio więc już zawczasu dokup ze 2 paczki żebyś nie nadrabiał underem jak ja. A nie myślałeś żeby IA trzymać pod ręką po tych ostatnich akcjach gino. Jak to się skończyło w ogóle ?

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
jak będzie szło na 100mg e2d to nie będę zwiększał o wiele, bo jakoś strasznie nie chcę się zmasować

to niby gino to był zwykły fałszywy alarm. sut nie urósł, nie swędział, a guzek raz czuję, raz nie. Przestraszyłem się, bo pewnie każdy normalny typ by się lekko wystraszył, ale na szczęście rozeszło się po kościach. Nolvadex mam, do tego mam jeszcze z pół opakowania Arimidoxu (czyli opartego na 6-bromodione antyestrogenowego supla).

a co do ph to patrząc z perspektywy czasu wolę chyba ***nąć propa niż te wszystkie wynalazki. Fakt, są one b. wygodne, ale efekty znacząco lepsze po saa. Wyjątkiem, na który moim zdaniem warto postawić, jest Epithin E - nioby-prohormon, a nie blokuje (nawet tak podatnej na blok osoby jak ja) i daje naprawdę zadowoalające, choć nie kosmiczne efekty.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70309
Pawson

Może czegos nie doczytałem, ale zastanawia mnie to czemu po treningu nie jesz mięsa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
właśnie na drugim forum komuś to tłumaczyłem otóż dlatego, że trenuję zazwyczaj w godz. od ok. 20 do ok. 22, po tym piję Golden Finish więc posiłek wypada mi około 23 wieczorem i wtedy już nie chce mi się jeść mięsa.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedy kaizena bcaa łykasz ? i Scivation Xtend tylkp po treningu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Massdrol + Arremadext XT900

Następny temat

Tostran 2 % zel

WHEY premium