SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt treningowy: WOREK BOKSERSKI - wszystkie pytania tylko tu!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41437
Pany potrzebuje worka. Trenuję kickboxing. Podeślijcie coś sprawdzonego w cenie do 220 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1870
Pod kicka polecam coś dłuższego, ja mam w klubie bushido 160 cm b.dobrze się sprawdzają. B dobre worki ma też fairtex (wg mnie nie do zajechania). Najważniejsza jest jednak długość tak żeby pasował po lowkicki i boks. 160 cm jak dla mnie dobrze się sprawdza ale możesz wziąć nawet dłuższy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 331
Witam wszystkich
Mam dylemat ktory worek lepszy bushido czy ring ?
oba 150cmx45cm i oba w tej samej cenie 185zl
Czy moze ktos doradzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1870
Podobna jakość. Ja używam bushido od ok 2 lat, nie mam żadnych problemów więc mogę polecić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 331
No na temat bushido to slyszalem dobre opinie chcialbym sie dowiedxiec cos o worku ring moge go kupic w sklepie niedaleko mnie a bushido wysylkowo tylko a koszt wysylki to 50zl wiec jak by to byla ta sama jakosc to kupil bym worek ring
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 10291
Osobiście też polecam worki Bushido mi ich worek służy już dobre 5 lat. Poniżej wrzucam art jak dobrać worek dla zainteresowanych https://treningbokserskionline.pl/worek-bokserski-do-domu 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Seminarium z Mariuszem Cieślińskim

Wiecej