SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt treningowy: OCHRANIACZE PISZCZELI - wszystkie pytania tylko tutaj!

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 113121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Testowałem już te skarpety. Zsuwały się i trzeba było je co jakiś czas poprawiać i to mnie denerwowało w nich, dlatego szukam czegoś lepszego.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Używam Masters ns3 gel ze skóry naturalnej od jakichś 6 lat. Po odliczeniu przerw i epizodów z boksem, to będzie średnio 3 razy w tygodniu przez 3 lata. Największe uszkodzenia do tej pory to delikatnie rozciągnięta guma trzymająca stopę w jednym ochraniaczu. Poza tym "oczko" przez które przeciąga się pasek troszkę się rozciągło. Tylko tyle. Innych defektów nie widzę. Do tego nie śmierdzą. Także polecam. Do 200 zł ciężko znaleźć coś lepszego. Do tego jak zakvrwisz (ale tak fest) w drewnianą belkę low kicka to poczujesz co najwyżej lekkie mrowienie (sprawdzałem).


Zmieniony przez - SzK w dniu 2018-03-07 17:43:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Mam opcje żeby kupić te ochraniacze za 150 zł także nie jest źle. A opinie też czytałem o nich i wydają się być bardzo dobre :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 958
Siema
od 2 miesięcy trenuje MT. Swego czasu kupiłem sobie rękawice twins 10oz, które świetnie się spisują do treningów na tarczach czy worku. Obecnie będę zaczynał chodzić na sparingi stąd potrzebuje rękawic 16oz oraz ochraniaczy na golenie. Zdecydowałem się również na twins - świetna firma, której sprzęt prawdopodobnie starczy na lata. Obecnie przebywam w UK i nie bardzo mam możliwość przymierzenia ochraniaczy na golenie, bo nie ma żadnego sklepu z twinsami w okolicy. Zastanawiam się jaki rozmiar wybrać M, czy L. Mój wzrost to 178cm. Niby Mki należy brać do 5'8 (172cm), ale słyszałem z kolei, że Lki są olbrzymie, a nie ma nic gorszego niż dobrać za duży sprzęt, który będziesz musiał poprawiać po każdym bloku czy kopnięciu. Miał ktoś może styczność z niżej wymienionymi ochraniaczami? Z góry dzięki za odpowiedź.
http://www.muaythaigoods.com/shop/twins-boxing-gloves/twins-special-gloves-velcro-black-bgvl3-black/?attribute_pa_gloves-size=16-oz
http://www.muaythaigoods.com/shop/twins-shin-guards/twins-special-shin-leather-double-padded-protection-sgl10/?attribute_pa_headguard-size=l


Zmieniony przez - qbasmok w dniu 2018-03-25 17:00:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 57
Ja trenując Taekwondo kupuję ochroniacze i mieszczę się w 100 zł. Są wysokiej jakości wykonania, nie mam nic do zarzucenia. Planuje sprawdzić ochronę krocza żeby nie mieć żadnej psychicznej blokady przy przyjmowaniu ciosów, że coś może pójść ... źle :)


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2018-04-13 10:49:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
W Taekwondo kopie się low czy middle-kicki z pełną siłą, pełnym skrętem biodra celem zniszczenia przeciwnika? Czy raczej kopie się dynamicznie, szybko tak, że wystarczy dosłownie dotknąć oponenta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 57
Różni się to od stylu MMA, ale również jest to bardo dynamiczna walka, głównie trzeba dotknąć ciała, trenujący używają do tego bardzo efektywnych i bardzo silnych kopnięć jak i uderzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 79
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 975
Wg mnie przepłacone, płacisz bardziej za markę niż za jakość, jak dla mnie brakuje dodatkowej warstwy ochronnej w strefie uderzenia (np żelu lub dodatkowej pianki), materiał też raczej średni Skintex to tworzywo syntetyczne. Za sporo niższą cenę dostałbyś znacznie lepsze ochraniacze któreś z polskich marek. Ochraniacze na tym poziomie chodzą po ok 140-150 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 79
No nwm mi się wydaje ze marka venum charakteryzuje się dość wysoka jakością produktów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile stopni na raz? - kickboxing

Następny temat

Karate Kyokushin

WHEY premium