SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt na siłownie- co dokupić ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1292
Witam, zamierzam dokupić trochę sprzętu na siłownie, a mianowicie:Ławkę marbo . Prasa do nóg . Gryf prosty . stojaki Od razu mówię ze zamierzam ćwiczyć u siebie, nie mam możliwości pójścia na profesjonalną siłownie. Do tej pory ćwiczyłem mając, gryf lekko łamany, krótkie hantelki , ławkę regulowaną jednak jest ona słabej jakości oraz obciążenie. Doradźcie co myślicie o moich planowanych zakupach. Może inne firmy, lub coś innego jeszcze dokupić. Siłownie urządzam w dużej piwnicy.





Zmieniony przez - Nie_ma_ lipy w dniu 2017-06-21 19:22:00

Zmieniony przez - Nie_ma_ lipy w dniu 2017-06-21 19:23:09

Zmieniony przez - Nie_ma_ lipy w dniu 2017-06-21 19:24:08

Zmieniony przez - Nie_ma_ lipy w dniu 2017-06-21 19:25:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1323
Prasę odpuść - nie potrzebujesz tego, a w zamian kup obciążenia. Najlepiej tak abyś miał ze 3 pary gryfów do hantli a reszta obciążenia. Ewentualnie jeszcze - jeśli masz możliwość - dokupić albo zrobić sobie niewielkim kosztem górny wyciąg.

Shut The f*** Up And Train!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1292
Wyciąg chce zrobić góra i dół. Obciążenia mam sporo 150 kg, ale bede jeszcze cały czas dokupował .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Prasa do nóg to już taki exclusiv jak na domową siłownię. Strojaki, ławka regulowana, gryf długi, regulowane hantle i masa obciażenia to taki niezbędnik. Wyciągi mile widziane i inne dodatki bo urozmaicają trening

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1323
Jeśli szukasz paru rzeczy jednocześnie to mogę Ci polecić Squat Stand H2 MAX (wpisz w portalu aukcyjnym) - nie chcę robić reklamy. Mam coś takiego u siebie w piwnicy i powiem Ci że... Jest drążek do podciągania (można do niego zaczepić górny wyciąg). Są belki asekuracyjne (dobra sprawa). Całkowicie modularne chwyty pod sztangę (nogi, barki, klata, szrugsy sztangą, dipsy, triceps.. etc.) 1 urządzenie i wiele dodatkowych Ci odpada. Może wydatek jednorazowo jest znaczny jednak komfort korzystania jest niewspółmierny. Jest bardzo stabilne, a gdyby się trochę pomyślało to i można by zbudować wyciąg dolny do niego.


Zmieniony przez - _det w dniu 2017-06-22 10:49:52

Shut The f*** Up And Train!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kondycja w ciagu roku plus sila...

Wiecej