SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt konkurencyjny z Keltonem

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1351
Witam.

Rozpoczynam nowy wątek, po przerwie odnośnie sprzętu do domu.

Wybrany sprzęt u Keltona: http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/10/117

Czy znajdę coś u Marbo konkurencyjnego ? <-- Za to samo coś lepszego? Może taniej porównywalne ?


Czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1351
Witajcie po długiej przerwie.

Jak tam Michale z tymi gumami na stojaki ??

Bo miałem dostać je zaraz jak dojdą na magazyn i już z miesiąc minęło od otrzymania przez was tych gum...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2328
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1351
Witam.

Dziękuje za szybkie odpowiedzi.

Widzę że sprzęt z deka taniej.

Lecz nie zależy mi żeby dać 100zł mniej i kupić coś gorszego.

Sprzęt ma być porządniejszy.

Dodatkowo z tego co widzę jest tu 86KG obciążenia ? W Keltonie 95KG, niby znikoma różnica, ale jest.

Kelton posiada profile 50mmx50mm, Marbo z tego co wiem 40mmx40mm ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Semi-pro profil konstrukcyjny 50x50x2 milimetry


Za zestaw 16+ łącznie z przesyłką zapłacisz 200pln mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1351
Do zapłaty za zestaw Keltona mam 1300zł wraz z przesyłką przy wpłacie.

Jak jest z wykonaniem sprzętu w Marbo ? W porównaniu do Keltona ?

Chcę kupić sprzęt raz i mieć go na dłużej, nie zmieniać za rok, z powodu nie zadowolenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niedawno kompletowałem sprzęt i miałem dylemat kelton vs marbo (sprzęt tej samej klasy, profile 50x50 itd.)

postanowiłem się zastanowić, w tym momencie marbo otwarło punk odbioru towaru niedaleko mojego domu, także bez wahania wybrałem marbo

myślę, że i tak wybrał bym marbo, sprzęt i wysyłka wynosiła mniej niż w keltonie, a to czy coś ma fajne rączki na np poręczach czy kozacki napis to nie ma dla mnie różnicy, skora oba spełniają takie samo zadanie to biorę tańsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1351
Witam.

A jak jest z wykonaniem (Marbo vs Kelton) ??

Nie widziałem osobiście sprzętów tych producentów, także ja swego zdania nie mam na ten temat i chciałbym się dowiedzieć.

Ponieważ na zdjęciach ukazanych na ich stronach Kelton się lepiej prezentuje (wykonanie, obicie itp.) ale jak wiadomo wszystko może ulec obróbce graficznej, dlatego pytam kogoś kto miał styczność z tym i tym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1351
Przepraszam za post pod postem.

Lecz przyglądając się ofercie Marbo zauważyłem iż jest tam tylko 65KG obciążenia.

Więc jest to -. Gdzie przy sprzęcie Keltona mam 95KG.

Może i nie problem dokupić te 30KG, ale zawsze przemawia to na stronę Keltona.

Czekam na wasze wypowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12260
tak jak napisał "OXYTONE" za zestaw 16+ oszczędzisz 200zł a za taką kwote to prawie 60 kg obciążenia żeliwnego kupisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
My nie walczymy ceną - tylko jakością.
Jako jedyny producent w Polsce sprzętu domowego, produkujemy sprzęt w całości spawany, bez łączeń śrubowych, który dociera do klienta maxymalnie złożony ( z przykręconym oparciem, siedziskiem ) - a więc sam przyznasz, że to bardziej pracochłonne niż wrzucenie części do kartonu i przełożenie montażu na klienta.
Dlaczego to robimy ?
Aby mieć pewność, że to co wychodzi od nas nie jest bublem, tylko w 100% sprawdzonym, przetestowanym i sprawnym sprzętem. Na forum sfd.pl jesteśmy dość krótko, ale na drugim forum w dziale recenzje jest kilkanaście stron recenzji zadowolonych klientów, którzy plusy sprzętu spawanego doceniają po kilku latach, gdzie nic się nie luzuje, nie skrzypi bo jest połączone na stałe.

Nie zwracasz uwagi na szczegóły - pokrętła dociskowe przy stojakach, pokrętła dociskowe przy stojakach od modlitewnika, wzmocnienie w ławce, wzmocnienia w stojakach, komplet przelotek, pokręteł, bolców ;) oraz modlitewnik z podparciem pod klatkę i wycięciem na nogi. A jak to mówią: Diabeł tkwi w szczegółach.

Wybór należy do Ciebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamówienie numer: 21190

Następny temat

akcesoria do wyciągu

WHEY premium