SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening w domu

Dodaj odpowiedź

Sprzęt do domu

Wysłana -
Witam. Mam zamiar zrobić sobie małą siłownię w domu. Chcę kupić podstawowy sprzęt (wolny ciężar, poręcze, drążek) i może jakiś wyciąg.
W związku z tym mam kilka pytań.
Jaki drążek do ściany polecacie? zastanawiałem się nad tymi
www.magnuspolska.pl/product-pol-4620-MAGNUS-R-MP1035-Drazek-do-podciagania-sciana-6GT.html
www.magnuspolska.pl/product-pol-4618-MAGNUS-R-MP1036-Drazek-kulturystyczny-Rama-NR1.html
wydają się być ok, ale trochę cena mnie odstrasza
Lepszy będzie z zakrzywionymi końcówkami czy prosty (chodzi mi o ćwiczenie w szerokim nachwycie)

Jaką ławkę z możliwością zamontowania do niej wyciągu polecacie?

Dodam, że potrzebuję porządnego sprzętu, który da mi odpowiedni bodziec, bo trenuję już 1,5 roku i traktuję to poważnie.

Jeszcze jedno pytanie:
czy do rozgrzewki przed treningiem w domu potrzebuję jakiegoś sprzętu, czy da radę to zrobić bez?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
oba drążki będę dobre. Ja osobiście nie lubię tych z zakrzywionymi rączkami,bo gorzej czuje na nich grzbiet.

a co do rozgrzewki. Możesz przeprowadzić tak,by nie musieć mieć sprzetu ale pytanie dla mnie mega dziwne zadałeś
No bo skoro masz sprżet i chcesz go użyć do ćwiczeń,to czemu rówież do rozgrzewki go nie użyć?(oczywiście stosując relatywnie mniejsze obciążenie)
A jeśli nie masz w ogóle sprzętu i ćwiczysz bez,no to jak rozgrzewac się na czymś czego nie ma?
Wysłana -
Chodzi mi o to, źe na siłowni zawsze robię 10 minut rozgrzewki na orbitreku i zastanawiam się, czy taka dynamiczna rozgrzewka w ogóle jest potrzebna, czy może można ją zastąpić kilkoma seriami ćwiczeń, które mamy zamiar robić stosując lekkie obciążenie.

http://kelton.pl/product-pol-34-Drazek-do-sciany-HD15-Kelton-HEAVY.html
Ten drążek jest tańszy. Co sądzicie? Jest mocowany na 4 śruby. Wytrzyma większe obciążenie?

Zmieniony przez - emtom w dniu 2017-04-17 08:58:29
Wysłana -
dobra rozgrzewka to począwszy od wymachów,krążeń rękami,nogami,bodrami. Rozgrzewka stawów łokciowych,barkowych, kolanowych,nadgarstków. Skłony, skręty,a skończywszy na seriach rozgrzewkowych ćwiczeń których wykonujemy.

aha,a drążek jest OK. Wedle producenta wytrzyma 250kg, wiec jeśli ściany są mocne to będzie git

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2017-04-18 12:00:47
Wysłana -
Dzięki za pomoc
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź