SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt do cardio - który wybrać ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Witam Panowie

Chciałem zarzucić poranne cardio i szukam sobie jakiegoś ciekawego sprzętu. Myślałem nad takim sprzętem:

https://www.electronic-star.pl/CAPITAL-SPORTS-Azura-X1-Trenazer-rowerowy-do-120-kg-pulsomierz-skladany-4-kg-czarny_i276552.htm

Jest to coś warte? Na statku stepuje na małym steperku więc chciałem coś innego dla odmiany i najlepiej żeby dało się to złożyć i schować. Od biedy może jakiś lepszy steperek ?

https://www.sport-shop.pl/stepper-z-ramionami-walking-ii-spokey-p-43081.html

Pozdro panowie doradźcie ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Steper olej, co do rowerka jakoś jego konstrukcja mnie nie przekonuje.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Czemu steper olać ? A coś możesz polecić jak to ma wyglądać ? Co powiesz na taki cross walker ?
https://www.electronic-star.pl/CAPITAL-SPORTS-Crosswalker-Air-Walker-Stepper-poziomy-i-pionowy-zakres-ruchu-czarny_i308897.htm

Zaletą tamtego rowerka czy tego cross walkera jest fakt, że łatwo można go złożyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ale jak coś jest składane to oznacze że po jakimś czasie się rozejdzie, połączenia śrubowe się luzować. no i wytrzymałość jest gorsza

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2572 Napisanych postów 5112 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78274
Każdy sprzęt do kardio jaki miałem nie zdał u mnie egzaminu w porannym kardio bo po prostu był zbyt głośny i budzil domowników niezależnie czy był to odbitek za 700 zł czy bieżnia za 2500 zł
Stąd najlepiej kupić buty, rower zwykły, albo kije (bo nie wiem na jakim etapie jesteś) i wyjść na powietrze.
Chyba że nie obudzisz nikogo to juz inna historia.


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2018-03-17 09:31:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 198
A wioślarz? Czy odpada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Obojętne co kupisz, każda forma aktywności będzie lepsza niż siedzenie na dupie.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1870
Jak dla mnie świetnie sprawdza się orbitrek, w porównaniu z rowerkiem angażuje więcej partii mięśniowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4
Ćwiczę głównie na siłowni, jednak kiedy nie mam zbyt dużo czasu to wybieram cardio w domu.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-04-12 18:17:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
I co w związku z tym?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening split

Następny temat

Funkcjonalna kulturystyka

WHEY premium