SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

Sprzęt do MMA! Pytania i opinie - rękawice, ochraniacze, rashguardy itd.

Wysłana -
Mam dragony na Piszczele, po czasie strasznie się zsuwaja z nogi

Poza tym sprzęt okej
Wysłana -
A jaki zestaw poradzicie na trening krav magi? jaki suspensor? czy na górę rash czy zwykły bawełniak? spodenki czy długie dresowe spodnie, a może takie jak do kicka?
Wysłana -
Najlepiej iść na trening i samemu się przekonać. Różne grupy mają różne wymagania - na niektórych będziesz potrzebował tylko rękawice, a na innych jeszcze ochraniacz piszczeli i kask. Na pierwszy trening wystarczy zwykły bawełniak, później może będziesz potrzebował w coś zainwestować. Na dół spodenki, albo spodnie dresowe, raczej nie ma różnicy, co wolisz. Chociaż dłuższe spodnie na początek lepsze - jak będziecie robić jakieś obalenia to sobie kolan nie poobdzierasz.
Wysłana -
siema. Chce kupic spodnie do mma w zasadzie spodenki. Nie chce wydać więcej niż 150,00 zł , słyszlaem ze VENUM ma rozmiarówke zawyżoną.

Myslalem nad takimi :http://allegro.pl/smmash-spodenki-mma-zombies-xl-i6832158022.html#imglayer, http://allegro.pl/spodenki-mma-venum-technical-black-yellow-l-i6862677404.html lub VENUM amazonia 5.0 . Czego oczekiwać po spodniach do MMA / MT


Zmieniony przez - curzon w dniu 2017-08-25 19:44:46
Strona 29 z 29
Dodaj odpowiedź