SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt do MMA! Pytania i opinie - rękawice, ochraniacze, rashguardy itd.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tym temacie zadajemy pytania na temat wszelakiego sprzętu oraz odzieży do treningów MMA.

Zainteresowanych kupnem rękawic do MMA ("piąstkówek") przed zadaniem pytania odsyłam pierw do przejrzenia tego tematu:

https://www.sfd.pl/Rękawice_MMA-t665408.html


ZANIM ZADASZ PYTANIE:

"Ze względu na odgórne ustalenia, których jako moderatorzy i użytkownicy musimy się trzymać, proszę o nie podawanie adresów do stron serwisów, które nie mają wykupionej reklamy na SFD."

Proszę także nie podawać linków do serwisów aukcyjnych oraz sklepów internetowych (chyba że mają wykupioną reklamę na sfd)!

Pytając/proponując/polecając konkretny model wrzućcie zdjęcie, podajcie firmę, nazwę modelu, średnią cenę, oraz o ile to możliwe dodatkowe podstawowe informacje o sprzęcie (np. materiał)

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2013-05-08 14:38:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 320 dni Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 286
Witam, potrzebuje kupic spodenki do mma, znalazlem model smmash i rozmiar 2xl ma obwod w pasie 110-114
Moj obwod jest 113, czy to bedzie dobry rozmiar czy lepiej jeden wiekszy zeby luz byl?
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2136
Siema. Poszukuję owego rasha JACO COMPRESSION w rozmiarze L. Na alledrogo są M i XL i nigdzie indziej nie mogę ich znaleźć, zaznacze, że chodzi mi o długi rękaw. Gdyby ktoś miał info na jego temat gdzie mogę dostać był bym wdzięczny, opinie też by się przydały ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Są Jaco Compression na alledrogo, ogólnie chodzą po ~230zł, nie spotkałem sie jeszcze z osobą używającą tego rasha.

Jesteś pewien, że chcesz tyle wydać na niego? Za tą cene możesz mieć solidnego rasha Venuma albo Hayabusy, to porządne i sprawdzone firmy.

Swoją drogą jak już zaczeliśmy temat rashguardów, to wg mnie i wielu innych osób jeśli chce sie kupić coś porządnego za jak najmniejsze pieniądze, to jeśli chodzi o stosunek cena/jakość to najzwyklejszy model rashguarda Under Armour Heatgear nie ma sobie równych. Jego średnia cena w wersji z krótkim rękawem to 120-130zł, za długi rękaw zapłacimy do 150zł. A rash ten jest naprawde solidny i posłuży przez długi czas.





Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2012-12-26 12:48:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4511 Napisanych postów 35789 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263106
Również polecam rasha Under Armour Heatgear, sam używam i chwalę, poza tym nie słyszałem chyba od nikogo znajomego złych opini.

Ja mam pytanie o spodnie, czy idzie gdzieś dostać pit bulla takie jak na zdjęciu ?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
osobiście uważam, że ceny rushów do bjj,mma są mega zawyżone. ja przez prawie 3 lata ćwiczyłem w takim narciarskim, kupionym w decathlonie i nie miałem z nim żadnych problemów dla porównania ludzie z sekcji ćwiczyli w manto, pit bullu czy innych fighterskich wynalazkach i jakość była porównywalna a cena 2 razy większa (mój kosztował 70 zł). proponuje poszukać rushów do narciarstwa, surfingu, rugby (canterbury of new zeland podobno świetne)

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Witam wszystkich, mam do Was pewne pytanie. Otóż nie dawno zakupiłem rashguard firmy Venum i po dwóch treningach zaczęły mi się na nim robić "kulki". Owe kulki znajdują się tylko w okolicy brzucha, do których przykładałem rękawice w celu obrony przed front kickami. Wie ktoś czym to może być spowodowane i jak się tego pozbyć? I czy jest szansa na ewentualną reklamacje? Wiem, że to sporty walki i taki sprzęt nie będzie trwał wiecznie, ale 2 treningi to moim zdaniem przesada.
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Pewnie Ci się lekko materiał do rzepów przyczepiał i się lekko pozaciągało i zmechaciło.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
No tak właśnie przypuszczałem, czyli muszę teraz uważać na rzepy A znasz jakiś sprawdzony sposób na pozbycie się tego dziadostwa, żeby nie pogorszyć całej sytuacji? Czy może przejadę po rashu zwykłą maszynką do usuwanie podobnych kulek i będzie po problemie?

Zmieniony przez - Sepko w dniu 2013-01-05 15:13:45
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1394
Oklejać rzepy na raz zwykłą taśmą izolacyjną.

"Chciałem wygrać, robiłem wszystko żeby wygrać, wygrałem." Marcin Held

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan- Siłownia, mma i dieta

Następny temat

Nick Newell zdobywa pas wagi lekkiej XFC!

WHEY premium