SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt do MMA! Pytania i opinie - rękawice, ochraniacze, rashguardy itd.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Nie wiem, ja to bym się bał taką maszynką polecieć. Już lepiej samemu ostrożnie nożyczkami by było przystrzyc, ale też ryzykowne, nabezpieczniej już te kulki zostawić.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Postanowiłem trochę "przyciąć" te kulki i powiem Wam, że stały się mniej widoczne. Nie ma też żadnych uszkodzeń rasha, także cel osiągnięty. Ale raczej nie będę się w to bawił po każdym treningu. Trzeba pamiętać, że ten sprzęt ma być praktyczny, niekoniecznie musi pięknie i bezskazitelnie wyglądać

Ale i tak dziękuj wszystkim za pomoc

Zmieniony przez - Sepko w dniu 2013-01-13 11:19:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 96


Chciałbym spytać czy ktoś miał z nimi kontakt , lub aktualnie posiada chciałbym poznać waszą opinie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1507



Evolution White
Kod produktu: RM-220
Skóra syntetyczna.

Czy takie rękawice nadadzą się do sparingów? Czy one są typowo sparingowe do MMA?

Mam jeszcze bokserskie tyko do stójki. Czekam na odpowiedź od kogoś kto ma pojęcie i zamawiam, lub nie. Dzięki.

Zmieniony przez - Mar21cin w dniu 2013-01-16 16:39:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, są typowo sparingowe (wyraźnie pogrubiona warstwa ktorą uderzasz) jednak ja bym dołożył te kilka złotych i kupił jakieś z naturalnej skóry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 637 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4377
Witam
Mam następujące pytanie - znalazłem na allegro rękawice hayabusy w bardzo korzystnej cenie (130zł). Postanowiłem zaryzykować i kupić, rękawice doszły jednak nie miały ani żadnego kartonika, ani worka, co więcej posiadają metki, które mnie mocno zaniepokoiły. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś kto miał już styczność z tymi rękawicami zerknął i ocenił jak to z nimi jest.
Sprawdzałem skórę i wydaje się być ok - zapach ma skóry naturalnej, na złączeniu także nie widać wielowarstwowej budowy no i przy tym śmiesznym teście z kropelką wody ślad został.
Pozdrawiam











Zmieniony przez - Wibor w dniu 2013-01-17 00:19:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
używane stąd pewnie brak jakiegokolwiek opakowania, do tego niska cena 130zł. Metki Cie zaniepokoiły? Co w nich niepokojącego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 637 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4377
napis "made in china", jakość metek. Używane być nie mogą bo oryginalna papierowa metka była więc jakoś nie widzę jakby ktoś miał walczyć z metką %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm to sam nie wiem, nie znasz kogoś kto też ma rękawice Hayabusy by porównać? Obojętnie który model, bo metki powinny podobieństwo trzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
cena podejrzana, hayabusa się raczej ceni a to że made in china to w sumie by mnie nie zdziwiło. wiele światowych marek sportowych robi produkcję właśnie tam

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Nick Newell zdobywa pas wagi lekkiej XFC!

Wiecej