SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt siłowy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2039
Siemanko, jak oceniacie solidny Gryf i obciążenia? tak do 100kg potrzebuje by wytrzymal chce nim robić rwanie/martwy/siady

http://allegro.pl/zestaw-trex-125kg-sztanga-obciazenia-i-gryfy-26c-i6973073508.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak rwanie chcesz zrobić a potem zrzucić na ziemie to słabo to widze takie talerzyki nie pożyją długo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Z tymi obciazeniami to bylo tak ze sa wyplenione piaskiem i przy uderzeniach on moze sie usypywac. Ja mam z beactive kupiony na poczatek, cwicze juz 4 msc i nie widze by sie cos usypywalo. Cena byla taka sama jak tu na allegro za komplet, ale chyba 105g, nie pamietam ile mam xd w kazdym badz razie na poczatku jak robilem martwy to rzucalem sztanga i nic sie nie dzialo. Teraz uwazam i powoli klade, ale nic sie nie usypuje ani nie rozwala poza 1obciaznikiem 5kg ktory spadl mi z 1,5 metra, ale zawartosc jest zbita i nic nie ubywa, jedynie ta czarna oblonka ktora ciezary sa pokryte odleciala. Na rok. ci starczy na pewno.

Aha i ja cwiczw w garazu gdzie mam beton na ziemi:d rzucanie prxy martwym wytrzymuja wiec nie pekaj, z tym ze ( i to sprawdzone info) maja zywotnosc max do roku przy takich warunkach.




Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-01-04 11:11:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
No wiesz kupowaćcoś na rok użytkowania to słaby pomysł, lepiej dołożyć i kupić żeliwo na lata, te na siłowni mają po 30 lat i przechodzą z siłownie na siłownie bo już na trzech siłowniach nimi trenowałem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Tak ale na 1 raz gdy ktos chce sprobowac swoich sil z silownia to mysle iz to nie najgorszy pomysl bo bedzie stratny moze z 100zl na rok. Przeciez nie wszystkie ciezarki sie uszkodza:p tak z 50kg moze sie zachowac e dobrym stanie i bedzie mozna dokupic tylko polowe. Pozatym niektorym moze sie znudzic silka a taki wydatek ma obciazenie to nie wydatek, duzo nie straca.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

WHEY premium