SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprint 60m

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17
Witajcie. Zastanawiam się czy może nie postawić na biegi na 60m, zapisać się do klubu.
Skończyłem dopiero co 22 lata. Na WF w szkole z roku na rok miałem coraz lepszy czas. Ostatni pomiar miałem 2 lata temu i wyniósł on 7,37 sek. Nigdy nie ćwiczyłem sprintu, tylko często gram w piłkę. Jest sens by spróbować sił? O ile mógłbym mniej więcej skrócić czas zakładając że mam cały czas 7,37?
Wzrost: ok. 168
Waga: 58,5




Zmieniony przez - mskancik w dniu 2018-03-25 13:20:54

Zmieniony przez - mskancik w dniu 2018-03-25 13:21:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tego nikt nie wie o ile czas poprawisz, wszytsko zależy od tego czy masz ku temu jakieś predyspozycje, 60-tek się na zawodach mało co biega.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 541
Prawdopodobnie masz predyspozycje do sprintów. Ja na twoim miejscu bym się zapisał bo 7.37 biega nie byle kto.
Drugi powód jest taki żebyś poznał piękno takiego sportu jak Lekkoatletyka a nie tylko przeżucał ciężary na siłowni i zastanawiał się jakie kupić białko jak większość osób na tym forum.
Chociaż jako 100-metrowiec będziesz siedział siłowni conajmniej 2-3x w tygodniu więc nie martw się że będziesz słaby. będziesz silny a w dodatku dynamiczny, eksplozywny. Wiem bo sam jestem 400-metrowcem i nie zazdroszczę moim kolegom siłaczom bo 400m to dystans dzięki któremu jesteś wytrzymały, silny oraz szybki i z czasem przychodzi atletyczna sylwetka.
Jeśli masz w sobie predyspozycje do skakania, biegania, rzucania, trochę samozaparcia to może coś z tego będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136794
Ostatni raz biegałeś kilka lat temu? I nadal myślisz że zachowałeś te swoje 7 sekund?

jesteś studentem? Może idź na sekcję, sprawdź się?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tenis Stołowy - Rada

Następny temat

Pomoc w wyborze roweru

WHEY premium