sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

Dodaj odpowiedź

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 188

Wysłana -
Witam wszystkich w swoim pierwszym forumowym dzienniku treningowym

Spora część osób niewątpliwie mnie kojarzy, gdyż działam na forum już od ładnych paru lat.Niemniej jednak przyszedł czas, by pokazać wam jak sam trenuję i podążam do przodu na swojej ścieżce rozwojowej.Od jutra zaczynam kolejny etap swojego makrocyklu.Celem będzie redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawa wydolności, sprawności i oczywiście zebranie kolejnych doświadczeń.W tym pomoże mi trening przekrojowy, dlatego też dziennik założyłem w tym dziale.

Może tyle tytułem wstępu.Teraz napiszę kilka informacji o sobie i wrzucę 2 fotografię ukazujące sylwetkę.

Ćwiczę naturalnie już siódmy rok.Uważam, że pierwsze lata były po części zmarnowane, ponieważ stałem w miejscu.Stałem w miejscu fizycznie, bo jednak umysłowo rozwijałem się nieustannie.Te ciągłe kombinatorstwo w jakimś stopniu zwiększało doświadczenie i zaplecze merytoryczne, mimo braku jakichkolwiek postępów dostrzeganych gołym okiem.Ciekawy jest również fakt, że na forum zacząłem doradzać w dziale dla zaawansowanych, nie mając jakiejkolwiek wiedzy nt. treningu dla początkujących.To świadczy o tym, iż byłem solidnie zagubiony, jak owca bez pasterza Czasami siedziałem miesiącami na mejlu kilku trenerom z forum, aczkolwiek później i tak robiłem swoje.Zostało tak do dzisiaj, choć jestem otwarty na wszelkie sugestie.Uważam również, że nie liczy się to, czy radę daje nam 120kg dzik z 50cm w bicepsie, czy 60kg patyczak.Najważniejsza jest trafność i zasadność, a nie osoba, od której pochodzi owa pomocna dłoń.

Kilka moich parametrów i wyników siłowych(PB) (od razu napiszę, że mam problemy z kręgosłupem i nie mogę eksploatować tego rejonu.Proszę więc nie pisać o jakichś zaniedbaniach czy dysproporcjach):

AKTUALIZACJA 03.05.2016 (rok później)

Podciąganie na drążku podchwytem 55kg x 3 / Podciąganie szerokim nachwytem 50kg x 4
Pompki na poręczach 75kg x 4
Wyciskanie sztangi leżąc 135kg x 3 / 150kg x 3
Power clean 105/110kg
Przysiady ATG z podkładkami 100kg x 25 / 190kg ATG

Waga: 94kg / 100kg
Wzrost: 188cm / 188cm
Obwód pasa: 87 cm / 88cm

Rok starszy, nadal naturalny i miejmy nadzieję, że mądrzejszy.

Cele, jeśli chodzi o sylwetkę:

Będę pisał lakonicznie 79/80cm w pasie przy zachowaniu jak największej ilości masy mięśniowej.Reszta mnie nie interesuje.
Ma być sucho i kształtnie.Reszta obwodów czy poziom BF nie są dla mnie istotne

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-02-01 19:27:34

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-05-03 18:29:05
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Resztę pouzupełniam wieczorem bądź jutro.Postaram się również wrzucać różnorakie ciekawostki i niuanse związane z treningiem/odżywianiem, filmy i fotki.Będzie kolorowo !

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2015-05-10 18:00:39
Wysłana -
No to jestem Oczywiście śledzę, i życzę powodzenia!
Wysłana -
Wpis dla powiadomek. Powodzenia! Będę obserwować
Wysłana -
Temat obowiązkowy do śledzenia. Trzymam kciuki za realizację celów.

Może więcej osób uwierzy, że naturalnie można bardzo dużo oraz że trening nie zamyka się w mainstreamowej formule - zwłaszcza dla naturali.
Wysłana -
A będziesz coś pysznego gotować?
Wysłana -
Jadłeś kreatyne a to juz doping wg mojej ciotki

Waga i wzrost podobne, tylko ze u mnie w pasie ciut więcej
Wysłana -
Będę zaglądał, na pewno będzie można dużo czerpać z tego dziennika

Zmieniony przez - patryx-13 w dniu 2015-05-10 19:50:41
Wysłana -
carrramba
A będziesz coś pysznego gotować?

Jeśli suchy ryż z kurczakiem jest dla Ciebie pysznością, to pewnie