SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 346259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Podejmujesz wyzwanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Tak jest !
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Dół :


1.Przysiady - po serii wiązałem buta i poczułem spory dyskomfort w plecach, więc odpuściłem. Coś nadwyrężyłem ze 2 tygodnie temu i do tej pory sie to za mną ciągnie
2.Uginanie podudzi Rampa 6
Do 80kg
3.Hip thrust 3 x 15
5.Składanka na łydki

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80229
oby to nie bło nic poważnego

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie założyć na forum osobny wątek albo nawet otworzyć cały dział "kontuzje" Może to nie jest nawet taki głupi pomysł... ludzie mogli by dzielić się swoimi doświadczeniami z kontuzjami, leczeniem, rehabilitacją i powrotem do zdrowia.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Wczoraj przy docisku znowu coś w mostku zabolało

Gadałem jakiś czas temu z masażystą i mówił, że mam bardzo spięte mięsnie na plecach. Dawno nie widział takiego przypadu, więc może to być przyczyną.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Wczoraj góra:


1.WL z pauzą 3 x 5
135 x 5/5/5 z taką objętością to chyba rekord
2.Wyciskanie hantli na barki 3 x 5
46kg x 5 lekko, sam zarzuciłem, więc również rekord
3.Docisk z martwego punktu 3 x 3
150kg, również progres bo idzie coraz lżej
4.Podciąganie na kółkach gimnastycznych
45kg x 3 / cc x 15
5.Ściąganie na wyciągu

+ łapy


Czuję moc.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
Nienawidzę zarzucać sztangielek na barki do wyciskania. Przy zarzucaniu i później opuszczaniu w dół zawsze mnie bolą barki. Jak ktoś wymyśli jakieś fajne stojaki do tego to będzie bogaty. ja na razie widziałem tylko całkiem fajne samoróby tego typu - no ale to na normalnych siłowniach niespotykane.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
jakieś małe mozna wyrwać do góry, u mnie też niektórzy podają hantelki osobie trenującej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
O ile podawacze są: a) wystarczająco silnie, b) mają niezbędną ilość szarych komórek (co dziś się zdarza coraz rzadziej) - to ok. Ja to zawsze wolę liczyć na siebie. Nie lubię pomocników z przypadku - wręcz kilka razy w życiu przeżyłem jakieś masakrycznie ryzykowne sytuacje przez kretyńskich pomagierów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

Wiecej