SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Ja tam z wygody kładzenia się i wstawania ćwiczę sztangielkami na skosie dodatnim.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
antek098
ohsy fajne ćwiczenie, lubiłem je. Super rozciągało klatę
a dla tych co marudzą, że nie potrafią go wykonać, zadanie domowe:
1. bierzemy miotłę
2. miotłę wynosimy nad głowę w chwycie rwaniowym
3. ciągniemy mocno za linię uszu, wypinamy klatę
4. schodzimy tyle sekund w dół, aż w końcu zejdziemy na sam dół

zawsze działa


Udalo sie, nareszcie zrobilem swoje pierwsze ohs-y :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111374
antek098
ohsy fajne ćwiczenie, lubiłem je. Super rozciągało klatę
a dla tych co marudzą, że nie potrafią go wykonać, zadanie domowe:
1. bierzemy miotłę
2. miotłę wynosimy nad głowę w chwycie rwaniowym
3. ciągniemy mocno za linię uszu, wypinamy klatę
4. schodzimy tyle sekund w dół, aż w końcu zejdziemy na sam dół



tylko z tymi OHS jak zarzucisz na ten kij troche ciężaru i będziesz zawzięcie pchał za siebie to całkiem fajnie sie mozna przetoczyć ;)

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dideek
antek098
ohsy fajne ćwiczenie, lubiłem je. Super rozciągało klatę
a dla tych co marudzą, że nie potrafią go wykonać, zadanie domowe:
1. bierzemy miotłę
2. miotłę wynosimy nad głowę w chwycie rwaniowym
3. ciągniemy mocno za linię uszu, wypinamy klatę
4. schodzimy tyle sekund w dół, aż w końcu zejdziemy na sam dół



tylko z tymi OHS jak zarzucisz na ten kij troche ciężaru i będziesz zawzięcie pchał za siebie to całkiem fajnie sie mozna przetoczyć ;)



na miotłę zarzucisz ciężar? dziwne to praktyki.
Czytamy ze zrozumieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
W ohs z każdą kolejną serią było lepiej. Dla mnie tylko jest problemem jak utrzymać nad głową 70-100kg

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
We wtorek był dół i usiadłem w miarę lekko 180kg . Byle do 200.




„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak sobie czasem obejrzę Twoje siady Ronie i nieustająco jestem pod ogromnym wrażeniem i ciężaru i determinacji. szacun ogromy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dziękuję To ćwiczenie mocno u mnie odstaje , więc staram się nadrobić zaległości. Myślę, że 200 to już będzie dobry wynik jak na mój wzrost i po tak długiej przerwie od ciężkich przysiadów (ze 2 lata chyba wyszło).

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Mierzyłem znowu udo i jest koło 68/69cm. Aż mi ciężko uwierzyć, że tyle poszło na tym priorytecie. Niedługo 70cm a to jeszcze pół roku temu było jedynie marzeniem

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium