SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 346256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Witam wszystkich w swoim pierwszym forumowym dzienniku treningowym


Spora część osób niewątpliwie mnie kojarzy, gdyż działam na forum już od ładnych paru lat.Niemniej jednak przyszedł czas, by pokazać wam jak sam trenuję i podążam do przodu na swojej ścieżce rozwojowej.Od jutra zaczynam kolejny etap swojego makrocyklu.Celem będzie redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawa wydolności, sprawności i oczywiście zebranie kolejnych doświadczeń.W tym pomoże mi trening przekrojowy, dlatego też dziennik założyłem w tym dziale.

Może tyle tytułem wstępu.Teraz napiszę kilka informacji o sobie i wrzucę 2 fotografię ukazujące sylwetkę.


Ćwiczę naturalnie już siódmy rok.Uważam, że pierwsze lata były po części zmarnowane, ponieważ stałem w miejscu.Stałem w miejscu fizycznie, bo jednak umysłowo rozwijałem się nieustannie.Te ciągłe kombinatorstwo w jakimś stopniu zwiększało doświadczenie i zaplecze merytoryczne, mimo braku jakichkolwiek postępów dostrzeganych gołym okiem.Ciekawy jest również fakt, że na forum zacząłem doradzać w dziale dla zaawansowanych, nie mając jakiejkolwiek wiedzy nt. treningu dla początkujących.To świadczy o tym, iż byłem solidnie zagubiony, jak owca bez pasterza Czasami siedziałem miesiącami na mejlu kilku trenerom z forum, aczkolwiek później i tak robiłem swoje.Zostało tak do dzisiaj, choć jestem otwarty na wszelkie sugestie.Uważam również, że nie liczy się to, czy radę daje nam 120kg dzik z 50cm w bicepsie, czy 60kg patyczak.Najważniejsza jest trafność i zasadność, a nie osoba, od której pochodzi owa pomocna dłoń.

Kilka moich parametrów i wyników siłowych(PB) (od razu napiszę, że mam problemy z kręgosłupem i nie mogę eksploatować tego rejonu.Proszę więc nie pisać o jakichś zaniedbaniach czy dysproporcjach):

AKTUALIZACJA 03.05.2016 (rok później)

Podciąganie na drążku podchwytem 55kg x 3 / Podciąganie szerokim nachwytem 50kg x 4
Pompki na poręczach 75kg x 4
Wyciskanie sztangi leżąc 135kg x 3 / 150kg x 3
Power clean 105/110kg
Przysiady ATG z podkładkami 100kg x 25 / 190kg ATG

Waga: 94kg / 100kg
Wzrost: 188cm / 188cm
Obwód pasa: 87 cm / 88cm

Rok starszy, nadal naturalny i miejmy nadzieję, że mądrzejszy.

Cele, jeśli chodzi o sylwetkę:

Będę pisał lakonicznie 79/80cm w pasie przy zachowaniu jak największej ilości masy mięśniowej.Reszta mnie nie interesuje.
Ma być sucho i kształtnie.Reszta obwodów czy poziom BF nie są dla mnie istotne






Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-02-01 19:27:34

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-05-03 18:29:05

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Narazie zawieszam ów dziennik i przenoszę się do działu dla zaawansowanych. Zapraszam wszystkich :)
Oczywiście do tego działu cały czas będę zaglądał.



https://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html#post-18311917 
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Resztę pouzupełniam wieczorem bądź jutro.Postaram się również wrzucać różnorakie ciekawostki i niuanse związane z treningiem/odżywianiem, filmy i fotki.Będzie kolorowo !

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2015-05-10 18:00:39

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21417 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869176
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Wpis dla powiadomek. Powodzenia! Będę obserwować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679575
Temat obowiązkowy do śledzenia. Trzymam kciuki za realizację celów.

Może więcej osób uwierzy, że naturalnie można bardzo dużo oraz że trening nie zamyka się w mainstreamowej formule - zwłaszcza dla naturali.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jadłeś kreatyne a to juz doping wg mojej ciotki

Waga i wzrost podobne, tylko ze u mnie w pasie ciut więcej
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
Będę zaglądał, na pewno będzie można dużo czerpać z tego dziennika

Zmieniony przez - patryx-13 w dniu 2015-05-10 19:50:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
carrramba
A będziesz coś pysznego gotować?


Jeśli suchy ryż z kurczakiem jest dla Ciebie pysznością, to pewnie
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776866
Jedziesz pan z koksem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

Wiecej