SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawdzony trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Prince$$ z działu Alternatywna droga.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc
1)czy moze ktos mi podac jakis klasyczny sprawdzony trening 4x w tygodniu z rozpisaniem ilosci powt w seri itd ?
2)Czy warto stosowac progresje u srednio zaawansowanych i do jakich partii powinno sie ja stosowac i czy powinna ona wygladac tak-12xX/10/8/6 czy raczej tak 12xX/10/8/6/12?
Za wszystkie odpowiedzi(mam nadzieje ze jakies beda:) z gory dziekowa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1)czy moze ktos mi podac jakis klasyczny sprawdzony trening 4x w tygodniu z rozpisaniem ilosci powt w seri itd ?

JAK DLA MNIE 4 * W TYGONIU TO ZBYT DUZO TRENINGU SZYBKO BEZ POMOCY FARMACEUTYKOW (TEGO NIE POLECAM WRECZ ODWROTNIE) PRZETRENUJESZ SIE, CHYBA ZE BEDZIESZ CWICZYL PRZY NISKIEJ INTERNSTYWNOCI
PROSZE UZASADNIJ SWOJ WYBOR

2)Czy warto stosowac progresje u srednio zaawansowanych i do jakich partii powinno sie ja stosowac i czy powinna ona wygladac tak-12xX/10/8/6 czy raczej tak 12xX/10/8/6/12?

ZALEZY O JAKIEJ PROGRESJI MOWISZ
W KLASYCZNYM POJECIU PROGRESJA OZNACZA DODAWANIE CIEZARU (LUB POWTORZEN) CO KILKA TRENINGOW.
W TYM UJECIU JEST TO PODSTAWA KULTURYSTYKI
TO CO TY PISZESZ RACZEJ WYDAJE MI SIE ROZPISKA NA ROZGRZEWKA W TRENINGU (3 SERIE ROZGRZEWKOWE, 1 SERIA (6 POWT) WLASCIWA
SPRECYZUJ POJECIE

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam wlasnie na mysli trening o niskiej intensywnosci poniewaz nie mam mozliwosci siedziec zbyt dlulgo na silce ale prosze tez o plan trzy razy w tygodniu jesli uwazasz ze tek jest po prostu lepiej.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Mam wlasnie na mysli trening o niskiej intensywnosci poniewaz nie mam mozliwosci siedziec zbyt dlulgo na silce

WYDAJE MI SI, ZE MYLISZ DWA POJECIA TRENING MALO INTENSYWNY, ABY PRZYNOSIC EFEKTY MUSI WYMAGAC DLUGIEGO CZASU TRENINGU, ABYS MOGL KROTKO I NIEZBYT CZESTO PRZEBYWAC W SILOWNI (I WIDZIEC EFEKTY) MUSISZ CWICZYC Z DUZA INTENNSYWNOSICIA

WIEC SAM ZDECYDUJ ILE CZASU MOZESZ (POTRAFISZ) POSWIECIC SILOWNI.
I WCALE NIE JEST TAK, ZE DLUZEJ TO LEPIEJ
PO TYM BEDZIEMY MOGLI WSPOLNIE ULOZYC PLAN DZIALANIA

ale prosze tez o plan trzy razy w tygodniu jesli uwazasz ze tek jest po prostu lepiej.

O TYM TY DECYDUJESZ PATRZ POWYZEJ



Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra ,wiec niech to bedzie normalny trening trzy razy w tygogniu .Chodzilo mi po prostu zeby zamiast siedziec na silowni 1,5 godz 3x w tygodniu posiedziec 4 x po godzinie ale to i tak niewielka roznica wiec niech bedzie bez kombinacji.
dzieki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
OK,
3* W TYGODNIU np:

1. wyciskanie lezas skosne w gore
wyciskanie plaskie
rozpietki
wyciskanie z klatki w gore
unoszenia boczne
prostowanie ramion na wyciagu

2. przysiad
martwy ciag na prostych nogach
wyprosty nog na maszynie
zgienia nog na maszynie
cos na lydki np wznosy stojac z obciazeniem
cos na brzuch np. spiecia

3. podciaganie sie
podciaganie w opadzie
shrugsy
unoszenia boczne w opadzie
zgiecia ramion ze sztanga
zgiecia odwrotne ramion ze sztanga

jest to klasyczny uklad 3 dniowy mozesz sprobowac zaczac od niego cwiczac po 1-2 serii kazdego cwiczenia

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki
Brakuje mi jednak francuskiego wyciskania badz czegos innego na triceps-dolozyc to do 3 dnia? Poza tym nie moge robic shrugsow -czym to najlepies zastapic.
Wieksze partie(klata,nogi) robie po 6 serii a biceps triceps po 4 -tak jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Brakuje mi jednak francuskiego wyciskania badz czegos innego na triceps-dolozyc to do 3 dnia?

TRICEPSY SA CWICZONE DNIA 1-EG BEZPOSREDNIO PRZ PROSTOWANIU RAMION NA WYCIAGU

Poza tym nie moge robic shrugsow -czym to najlepies zastapic.

ZALEZY CO JEST PRZYCZYNA NIEMOZNOSCI

Wieksze partie(klata,nogi) robie po 6 serii a biceps triceps po 4 -tak jest oK?

WG MNIE NIE MA POTRZEBY WYKONYWANIA TYLU SERII CHYBA, ZE SA TO SERIE ROZGRZEWKOWE, WTEDY 1-2 SERII CIEZKICH WYSTARCZY


Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1)Nie wiem czy dobrze mnie zrozumiales. Staram sie trenowac na mase wiec duza ilosc serii cyba jest wskazana? Nie uwzglednialem sarri rozgrzewkowych. A wracajac do progresji mialem na mysli zgodnie z jednym z artykulow ze strony glownej,,zwiekszanie ciezaru wraz z kolejnymi seriami przy jednoczesnym spadku ilosci powtorzen''.
2)Mozesz mi opisac ,,wyprostowanie ramion na wyciagu''.
3)Mam chwilowe klopoty z kregoslupem wiec nie robie shrugsow ani innych cwiczen gdzie trzeba stac z ciezarem-oczywiscie nie robie tez uginania ramion ze sztanga tylko zastepuje to cwiczenie innym.
4)mozesz poradzic mi w jakiej proporcji robic na skosie, lawce plaskiej i rozpietki.Ja zawsze stawialem na skos.
Okolo 6 -serii na skosie 3 na lawce plaskie i 4 serie rozpietek badz wyciskanie hantlami tez na skosie.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1)Nie wiem czy dobrze mnie zrozumiales. Staram sie trenowac na mase wiec duza ilosc serii cyba jest wskazana? Nie uwzglednialem sarri rozgrzewkowych. A wracajac do progresji mialem na mysli zgodnie z jednym z artykulow ze strony glownej,,zwiekszanie ciezaru wraz z kolejnymi seriami przy jednoczesnym spadku ilosci powtorzen''.

CZYLI JEDNAK SERIE ROZGRZEWKOWE
ZRESZTA TYLKO PRZY TAKIM UKLADZIE MA TO SENS (SERII PODSTAWOWYCH NIE WIECEJ NIZ 2, RESZAT MIJA SIE Z CELEM).
ZA SERIE PODSTAWOWA ROZUMIEMY DO UPADKU MIESNIOWEGO, W ROZGRZEWKOWYCH NIE DOCHDZIMY DO UPADKU

2)Mozesz mi opisac ,,wyprostowanie ramion na wyciagu''.

http://www.exrx.net/WeightExercises/Triceps/CBPushdown.html

3)Mam chwilowe klopoty z kregoslupem wiec nie robie shrugsow ani innych cwiczen gdzie trzeba stac z ciezarem-oczywiscie nie robie tez uginania ramion ze sztanga tylko zastepuje to cwiczenie innym.

A SPROBUJ WYKONYWAC SHRUGSY LEZAC NA LAWCE SKOSNEJ, W TEN SPOSOB MAS OPARCIE DLA KREGOSLUPA, A MOZESZ W SPOSOB EFEKTYWNY CWICZYC KAPTURY

4)mozesz poradzic mi w jakiej proporcji robic na skosie, lawce plaskiej i rozpietki.Ja zawsze stawialem na skos.
Okolo 6 -serii na skosie 3 na lawce plaskie i 4 serie rozpietek badz wyciskanie hantlami tez na skosie.

HMM JELSI O MNIE CHODZI LUBIE ZACZYNAC WYCIAKANIA OD PLASKIEJ (WIEKSZE CIEZARY) POTEM SKOS, I ROZPIETKI RAZ TAK RAZ TAK PO 1-2 SERII

Fakty, nie mity
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak poprawic sile przy wyciskaniu:)

Następny temat

coś na plecy

WHEY premium