SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawa Binia

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na wniosek wielu oddawnych użytkowników forum rpsimy Binia o umieszczenie w profilu swojego zdjęcia.
Do tego czasu funkcje moderatora zostają wstrzymane.

Mateusz Pazdan
Administrator
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Ja jestem w 100% za ale kulturystyka niekonwencjonala to nie tylko "dziwna i nowa dieta" w czym BINIU przoduje ale także trening!

Wiem z własnego otoczenia że naprawdę full osób z większym stażem treningowym zaczyna "wydziwiać z dieta i treningiem" i.... naprawdę nieraz wyniki zaskakują.
Sam ostatnio zaczynam poszukiwac nowych rozwiązań ) żeby nie popaść w monotonię (na razie jadę trening HIT)


PS:Mateo sprawdź maila

Pozdrawiam

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"

Zmieniony przez - KAIN w dniu 2001-11-07 10:45:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Jak pisalem w temacie Profil moderatorow, czemu mialoby to sluzyc?
Jak Pan napisal umiesci swoje zdjecie po osiagnieciu 45 cm , powiedzmy, ze ja rowniez, po osiagnieciu takich wymiarow
Jeli kryterium oceny wypowiedzi ma byc wyglad, to dziekuje, sadzilem, iz nie raz, nie dwa udowodnilem swoja przydatnosc w grupie odpowiadajacych (patrz Q&A ciagle dostepne z linka, bo przychodza czasami nowe pytania , oraz opinie tych ktorym wyjasnilem juz pare spraw przez 2 ostatnie tygodnie), ale jesli sa na ten temat inne opinie trudno, przyjme to z godnosci
Pozdrawiam
PS
Moj profil pozostanie taki jaki jest, pragne byc postacia anonimowa dla ogolu, i prosze to uszanowac, swojego wyglady wstydzic sie nie musze, ale chwalic sie nie mam rowniez zbytnio czym


Zmieniony przez - Biniu w dniu 2001-11-05 09:01:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo mi przykro, ale osoba pełniąca funkcję moderatora nie może być w pełni anonimowa. Za Pańskie wypowiedzi nie kto inny, ale właśnie ja jestem odpowiedzialny. Proszę mnie zrozumieć.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Czy ma Pan watpliwosci, co do moich wypowiedzi, czy do mojego wygladu?
Jesli do wypowiedzi, prosze o kontakt, poza forum wraz z podaniem przykladow
Postaram sie szybko odpowiedziec


Zmieniony przez - Biniu w dniu 2001-11-05 09:23:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
O co Wam do diabła chodzi ?
Nie wiem, sam o czym piszecie ale mam przedziwne wrażenie, że pieprzycie od rzeczy. Na pan przeszliście ? Co jest grane ?

A zdjęcie w profilu, czemu nie. Anonimowość potrzebna jest tym którzy chcą coś ukryć przed innymi. Jakoś to nie licuje z tą funkcją.
A co do Binia to owszem nie mogę niczego zarzucić, ale skąd ten opór - przecież za twarz w dzisiejszych czasach nie skazuję.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Prosba o moje zdjecie zostala uzyta przez kogos na forum po tym jak odpowiedzialem na pytanie co jadam po treningu
Patrz konwersacja
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=13833&forum_id=10&t_orig=4299&forum_tit
le=Od%BFywianie&M=Fałsz&S=Prawda
Wyglad zostal uzyty, jako wyzwanie i jako argument moja odpowiedz na ten temat znajduje sie rowniez w tym watku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
>przecież za twarz w dzisiejszych czasach nie skazuję.


Ale tytul "Sprawa Binia' brzmi jak z wokandy ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Faktycznie sprawa nie prosta. Niestety w tej branży kto większy ma rację choćby większy był naglę (bo po koksie) i na krótko (bo po koksie).

Co nie zmienia postaci rzeczy, że zdjęcie niczym złym nie jest.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
Pozwole sobie przylaczyc sie do dyskusji "Panow". Zawsze czytajac posty Binia odnosilem wrazenie ze sa pisane fachowo i zna on sie na rzeczy wiec tak naprawde zmuszanie go do publikacji swojego zdjecia jest niezbyt celowe. I ma racje piszac ze wiedza moze miec niewiele wspolnego z jego wygladem,obwodami. Wiadomo ze w przypadku Binia , ktory o ile dobrze sie orientuje wspomagania farmakologicznego nie stosuje , duza role odgrywac bedzie genetyka a ta kazdy ma inna. Wiec to ze ma 30 czy 50 cm w bicepsie o niczym jeszcze nie swiadczy. Z drugiej strony moglbys Biniu chociaz profil wypelnic, przeciez to nie odziera Cie z animowosci, a i zdjecie jak sie uprzesz to mozesz tak przerobic zeby twarzy widac nie bylo. Reasumujac staje po stronie Binia. A zachowanie FabioBB jest ponizej wszelkiej krytki. Moze i ma on osiagniecia w dziedzinie sportow silowych ale to nie upowaznia go do lzenia Binia publicznie i to wlasnie tacy jak on utrwalaja w naszym spoleczenstwie stereotyp tepego miesniaka. Dobrze ze Biniu mial na tyle kultury zeby sie nie unosic. Moim skromnym niepogrubionym zdaniem powinnismy ( czy raczej powinniscie ) zakonczyc nagonke na Binia.
pozdrawiam

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Oczywiście, że masz rację. Chciałbym tylko delikatnie zauważyć, że lekarze sportowi i endokrynolodzy nie muszą mieć specjalnie wielkich barów a na środkach dopingujących znają się całkiem niezgorzej.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Macie rację.
Biniu - przyjmij przeprosiny.

Mateusz Pazdan
Administrator
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ponownie ban natychmiastowy!!!

Następny temat

Profile moderatorów

WHEY premium