SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spoznione wakacje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Witam wszystkich
A wiec krotko i na temat jade do egiptu i jak sie domyslacie chcialbym kupic jakies smakolyki.I tu pytania do was na co zwracac uwage zeby nie dostac lipy czy w aptekach mozna sie spotkac z walkami susty ,bo slyszalem ze podobno mozna i jakie srodki oprocz clomu i susty szukac.Aha jeszcze jedno mniejszcze ilosci powiedzmy do 30 ampulek lepiej wiezc ze soba czy na paczke?
Wiem ze tematow o egipcie bylo sporo i jak zawsze zanim zadam pytanie to oblukam co i jak ale niektore sie troche przedawnily.
Wiec prosze o opinie osob ktore byly kupywaly najlepiej z tych wakacji itd a do chlopakow od spamu mam prosbe aby nie nabijali postow
za wnoszace do tematu odp songi pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
wałki są , własnie dla takich osób przygotowane co po to przyjezdzają (wieksze ilosci). No ale czy rozpoznasz? raczej nie.
a pozatym to: deka, susta, clom, pregnyl ale wozic go nie ma sensu, jakis enan tam jest bodajrze.

Po prostu powiedz: i need some anabolics.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
skad lecisz junior?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
podobno paly trzepia ogromnie teraz

...szczescia

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
to co na paczke radzicie tasma to owinac znaczy ampy ?
tam jakies priorytety sa czy cos zeby dotarla z zawartoscia a nie bez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Kaseta VHS, wyciagasz srodek, owijasz ampy folia aluminiowa
(taka jak do kanapek), wsadzasz do srodka i zamykasz. Slyszalem o takim sposobie, ALE nie stosowalem.

Moze Ci pomoze, podobno na rendgenie nic nie widac tylko kasete. Popytaj.

zdr.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
to samo z kartonem fajek,kupujesz karton sprytnie rozpakowujesz wyjmujesz kilka paczek fajek,owijasz towar w takie same zlotko jak fajki(zlotko ze srodka paczki papierosow)i pieknie wszysko zaklejasz,wrzucasz na dno bagazu,przez folie jaka jest w kazdej paczce fajek x-ray nie przeswietla,sprawdzone i dziala nie tylko sterydy sie wozilo

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
w Egipcie nie byłem ale byłem tym roku w Turcji zakupiłem tam sobie dosc sporo antka i wogle nie cudujac wrzuciłem do walizki,ktora była przeswietlana i nie było zadnego problemu z przewiezieniem. Gadalem kiedys z kolesiem z strazy granicznej i mówil rentgene sie pprzeswietla głownie po to aby sprawdzic czy nie masz broni, materiałów wybóchowych i innych niebezpecznych przedmiotów , a jezeli chodzi o narkotyki to po nadaniu bagaza jest puszczany pies i leci pokoleji po wszystkich walizach. Na saa machają reka

Zmieniony przez - dariusz189 w dniu 2007-09-06 08:45:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Ja wiozlem ze soba niemale ilosci do irl..zadnych jaj chociaz rentgenowali mnie i trzepali mi podreczny.Wszystko dalem do torby podroznej do kosmetyczki i wymieszalem z prefumami i jedzeniem po czesci tj.pasztet z kurczat..ciezko im sprecyzowac co tam jest jak masz balagan ;]

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
okej dzieki wielkie za wszystkie rady ktorym wchodza jeszcze przyznalem sogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
proponuje bagaz podrozny, rozrzucic po calej torbie w balaganie i bedzie ok jak nie zamierzasz wiesc ogromnych ilosci, poza saa maja tez dobra viagre i tania.

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl z prolo i deca jakie propozycje??

Następny temat

Dekka

WHEY premium