SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sposoby podniesienia testostosteronu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W jaki sposób zmusić organizm do produkcji testosteronu?? Czy odblok( hcg+clomid) coś podziała?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ciężkie siady, martwy ciąg - to są ćwiczenia które powodują zwiększoną produkcję testa i hormonu wzrostu.
DAA działa ale ma skutki uboczne - prolaktyna idzie w górę.
HCG działa ale znów progesteron idzie w górę. Gra nie warta świeczki wg mnie.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
500iu ed HCG

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
Daj ankietę i opisz dokładniej problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
snara
500iu e2d HCG

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BarylaWSC
Daj ankietę i opisz dokładniej problem



1. WIEK: 25
2. WAGA: 81
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 107
-udo: 57
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 1 rok
6. DIETA: na 70 %
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: żadne
8. TRENING: FBW
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): nie
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad

Zaczynam robić masę. Bulk, kretyna, bcaa.
Chcę osiągnąć maksymalny poziom testosteronu (wytworzonego przez mój organizm) i zastanawiam się nad zestawem HCG i Clomid i może jeszcze jakieś suplementy ZMA I DAA ale to chyba jakaś lipa. Nie chcę w tym roku brać teścia, pierwszy cykl planuję w przyszłym roku na redukcji z Oxandrolon. Teraz szukam jakiś sposobów na maksymalną motywację moich jaj do produkcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
snara
snara
500iu e2d HCG



Bóg zapłać za pomoc ale jestem żółtodziobem i nie łapie tego skrótu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
Wrzuc wyniki badan

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
Trochę w złą stronę chyba idziesz. HCG i clom bezsensu brać naturalnie bez soku od tak dla podniesienia testa, a tymbardziej bez badań, których pewnie nie robiłeś. Już lepiej serio wbić test solo choć imo na to u ciebie też za wcześnie. Jak już to komplet badań i ratować się hcg+provi jeśli serio coś leży. Hcg zablokuje podobnie jak test po jakimś czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BarylaWSC
Trochę w złą stronę chyba idziesz. HCG i clom bezsensu brać naturalnie bez soku od tak dla podniesienia testa, a tymbardziej bez badań, których pewnie nie robiłeś. Już lepiej serio wbić test solo choć imo na to u ciebie też za wcześnie. Jak już to komplet badań i ratować się hcg+provi jeśli serio coś leży. Hcg zablokuje podobnie jak test po jakimś czasie.


Nie nie robiłem badań, chyba sobie odpuszczę ten pomysł z HCG, bo widzę, że to nie pyknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
jak czujesz się lipnie, libido ci leży itp to zrób sobie badania hormonalne to będziesz wiedział na czym stoisz. Masz rok stażu na siłce więc na sucho można ugrać jeszcze sporo kwestia dopięcia michy i treningów, im więcej zrobisz jako natural tym lepiej potem będzie na dopingu o ile się na niego zdecydujesz.I tak btw pomysłu z hcg+clom na pierwszy cykl to jeszcze nie widziałem :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cyklon

Następny temat

Clomid + hcg wystarczy na odblok?

WHEY premium