SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sposób na rośnięcie wzwyż po dużej redukcji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 21
Witam, mam 19 lat i niedawno w końcu przekroczyłem barierę zredukowania o 30kg, z czego jestem bardzo zadowolony. Obecnie ważę 123 kg (niegdyś 153 tak wiem, tragedia) i ciągle idę konsekwentnie w dół przy wzroście 174 cm. Bardzo zależy mi na tym, żeby złapać jeszcze cokolwiek wzwyż, w końcu jestem jeszcze młody i w moim wieku ludzie nadal rosną a teraz waga przeszkadza mi w tym coraz mniej. Wiem że nie jest to tragiczny wzrost, ale zawsze czuję się bardzo niski przy znajomych i chciałbym jeszcze urosnąć. Mimo że jestem żywą kopią mojego ojca i mam taką samą posturę to on już w moim wieku miał te swoje 185 cm, jako że jestem niedoświadczony to nie wiem czego to kwestia oraz czy zatrzymałem się ze wzrostem przez wagę, która obciążyła mi organizm, czy może powodem może być załapanie od matki (ok. 165) tylko i wyłącznie wzrostu. W końcu mężczyźni rosną do 21 roku życia więc liczę że jeszcze uda mi się coś osiągnąć przez te 2 lata, a wzrost stał się dla mnie ostatnio bardzo ważnym, może nawet delikatnie obsesyjnym tematem. Czy jest jakiś sposób którym mógłbym postarać się wycisnąć jeszcze z siebie jakieś milimetry?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
genetyki nie przeskoczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 21
Tak wiem o tym, nie chcę jej przeskakiwać o kilka centymetrów, wystarczy mi gdybym chociaż przez te 2 lata zyskał 1 albo 2, bo wiem że są jakieś sposoby i ćwiczenia.
Na siłowni robię głownie bieżnię, rowerek i kajak, w planie jest zapisanie się na kicboxing na którym już byłem ale nie wiem czy dobrze zgrywa się to z moim celem.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
niestety nie ma sposobow i treningu ukierunkowanego na wzrost, a jak urosniesz tyle ile napisales, to bedzie to stan naturalny, wynikajacy z tego, ze tak miales zaprogramowane w genach

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
choc zawsze istnieje p.Lizarow


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
w sumie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wzrost jest niestety uwarunkowany genetycznie. 175cm to nie jest jakoś bardzo mało. Na to nie wpłyniesz ale na estetykę swojej sylwetki już owszem

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia i boks

Następny temat

Plan działania dla początkującego

WHEY premium