SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sporty walki będąc grubym

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13
Cześć, ja z pytaniem. Mianowicie to zastanawiam się czy ważąc 200-210kg jest sens chodzenia na jakieś sporty walki, tzn nie wiem czy nie jestem za gruby. Możecie się jakoś na ten temat wypowiedzieć? Jeśli to ma jakieś znaczenie to dodam że mam 19 lat.


Zmieniony przez - IDII w dniu 2/6/2018 1:52:32 PM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Trenując bjj na treningi przychodził dość "Spory" facet który ważył 165kg i dawał radę, także myślę że bez względu na tusze, przy odpowiedniej intensywności możesz śmiało trenować ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Chyba za sporo ważysz, nie wiem czy z taką masą będzie to dobre wyjscie i będziesz umał zastosować niektóre techniki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej byłoby najpierw trochę zrzucić. Zależy od sekcji, ale czasem tempo bywa wysokie. Jakiś rower byłby dobry, mało obciąża stawy, ewentualnie pływanie. Trochę zrzucisz, nabierzesz kondycji i możesz wbijasz na sekcję. Nie rezygnuj, bo warto. Uprawianie sportu daje dużą satysfakcję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Idź na sumo
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BJJ. Walczysz w parterze - przez to nie obciążasz nóg. A gdy położysz się na przeciwniku...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pics albo mode banuj trolla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13
zabstyl
Pics albo mode banuj trolla
Jak wrócę do domu podrzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
obvious troll is obvious

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Najlepiej gdybys zredukował wagę poprzez dietę.
Następnie dodając systematycznie wysiłek aerobowy, przyzwyczajając stawy do wysiłku wchodzić w miarę intensywny trening.
To perspektywa kilku lat.
Musisz do tematu podejść bardzo rozważnie.
Technicznie bjj byłoby najlepsze ale nie wiem, czy przy takich rozmiarach miałbyś mobilność do zmiany pozycji, przetoczen i ruchów specyficznych dla dyscypliny.
Jeśli nie trolujesz, odezwij się na priv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Jak nie sciemniasz to nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Moim zdaniem najlepszy byłby boks i/lub ewentualnie judo. W brazylijskim myślę, że brakowałoby Ci zwinności.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia czy crossfit w połączeniu z MMA

Następny temat

UFC Fight Night 128: Barboza vs. Lee

WHEY premium