SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sporty walki Sosnowiec/Dąbrowa górnicza

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6442

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Witam. Chciałbym zacząć trenować sztuki walki właśnie w Sosnowcu bądź dąbrowie górniczej. Mam prawie 16 lat i mieszkam między tymi dwoma miastami (Kazimierz górniczy). Chciałbym trenować coś w stylu: MMA / Kick Boxing / Muai Thay / Boks.
Dojeżdżałbym na treningi sam więc żeby one były w miarę o wczesnych godzinach abym czasem gdzieś po zmroku dodatkowo mnie nie oklepali, heh ;D

Tak więc szukam na necie już długi czas i znalazłem kilka ofert:

1. Dąbrowa Górnicza (BOKS)
ul. Hotelowa
.... o tym nie znalazłem żadnych szczegółowych informacji.

2. Dąbrowa Górnicza (MMA / Muay Thai)
http://www.fightclubsirius.ovh.org/
... trochę mi dojazd nie pasuje, a treningi Muay Thay co by mnie bardziej interesowały są o późniejszej godzinie)

3. Sosnowiec (Muay Thai)
Gymnazjon
.... w domu bym był na około 22/23

4. Niwka (Muay Thai / Kick Boxing)
AKS Niwka
... również późne godziny powrotów.


Może macie jakieś inne kluby w tych okolicach? Bardzo chciałbym chodzić na sztuki walki ale z takimi rodzicami jak moi trudno o to.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
23.01.2009

BOKS Przyjedzie nowy ring

Dąbrowska Sekcja Bokserska Terminatus jest stosunkowo młoda, bo istnieje dopiero kilka miesięcy. Potencjał zawodników, którzy zdecydowali się tutaj kontynuować swoją przygodę z tym sportem jest jednak ogromny, o czym świadczą coraz lepsze wyniki, osiągane w zawodach krajowych i zagranicznych. To dobrze wróży na przyszłość dąbrowskiemu boksowi, który ma w swoich szeregach mistrzów Polski oraz mistrzów Śląska.

Klub znalazł swoją siedzibę w Strzemieszycach-Sulnie, przy ulicy Hotelowej 6. Tutaj w sporych rozmiarów hali znajduje się ring, worki treningowe, sprzęt do ćwiczeń siłowych i całe zaplecze. To jednak dopiero początek. Wkrótce pojawi się tutaj nowy ring o wymiarach olimpijskich 7 na 7 metrów, który przyjedzie z Jastrzębia.


Zajęcia w sekcji Terminatus w Strzemieszycach odbywają się praktycznie codziennie, w godzinach 17-19. Jeśli ktoś chciałby spróbować swoich sił, może przyjść. Kontakt pod nr tel: 603-996-979.

http://www.dabrowa.pl/dg_zzz_news_miasto_200901.htm 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
MMA/Vale Tudo na Milowicach

www.mtsp.pl

MMA (dawna sekcja BJJ) i KickBoxing Dąbrowa Górnicza Centrum
http://www.supergym.pl/?d=fightingclub

Zmieniony przez - lukasDG86 w dniu 2010-03-22 08:29:47

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
1. MMA w Milowicach (Sosnowiec)
ul. Baczyńskiego 4

2.1. MMA SIRIUS (Dąbrowa górnicza)
2.2. Muay Thai SIRIUS (Dąbrowa Górnicza)
Al. J. Piłsudzkiego 89a

3. Muay Thai Gimnazion (Sosnowiec)
ul. Sobieskiego 6a A/200

4. AKS Niwka

5. Kick Boxing (Sosnowiec)
ul. Ostrogórska 21 (gim nr 15)

6. Fight Club (Będzin)
ul. Sączewskiego 11/8

Co z tych szkół polecicie? I jak ewentualnie z dojazdem? (z Kazimierza Górniczego)
Jeśli istnieje jeszcze jakiś klub walki będę wdzięczny o wypisanie jego informacji i podanie adresu www. 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
Ja mogę polecić MMA na Milowicach, 60zł za miesiąc 3x tydzień. Nie wiem jak z dojazdem, ale komunikacją miejską będziesz miał ciężko.

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Dojazd do Milowic to coś koło godzinki lub więcej, najlepiej byłoby jakbym się z kimś zabierał samochodem i np płacił mu za benzynę, jednak nikogo takiego nie znam.

Co to Milowicach to są tam sparingi takie że normalnie można dostać po twarzy aby odczuć prawdziwe realia walki czy tylko takie "głaskanie"?

Drugie pytanko to czy ktoś coś wie na temat tego klubu SIRIUS w DG?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
W soboty są typowe sparingi, trochę w parterze trochę w stójce. W rękawicach do mma raczej nie chciał byś dostać silnego uderzenia w twarz :) Gdy ktoś nie trzyma gardy dostaje "packe" lub "liścia". Jakoś nie uśmiechałoby mi się iść ze śliwą pod okiem do pracy. W tym klubie większy nacisk jest na obalenia i parter a niżeli na stójkę

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Właśnie walki w parterze mało kto umie i coś takiego by mi się przydało. Chodzi mi głównie o walkę przystosowaną do ulicy ;p Czyli żebym mógł się obronić, nie mówię że chce zaraz pokonać każdego, a tylko żeby się obronić.

Zastanawiam się właśnie nad Milowicami a Siriusem w DG.
A Ty Lukas jeździsz pewnie z dąbrowy przez Zagórze na sc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
a nie lepiej poszukać coś w Jaworznie też masz blisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Jaworzna wgl nie znam. A i tak pewnie bym musiał jechać z przesiadką, najpierw 622 na maczki (a wiadomo że maczki to trochę takie nie ciekawe miejsce, bez obrazy) i stamtąd jeszcze jakiś autobus.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rybnicki Wycisk!! - Weź udział, wygraj Ławkę i Suple!!!!

Następny temat

(K) Obciażenie 2x 10kg

Wiecej