SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sporty walki, trening w klubie a co dodatkowo

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Witam! Sporty walki ćwiczę około 4 miesiące, ok 3 razy w tygodniu w klubie, dodatkowo w domu robię sobie różne walki z cieniem, pracę na worku, i różne ćwiczenia typowo pod kondycję i dynamikę do sportów walki, czy takie ładowanie w worek (zwykle powtarzam kombinacje z treningów itd) ma wiekszy sens w domu gdy nikt mnie nie poprawia? Mógłbym też robić jakieś sparingi z kolegami ale oni nie trenują, po prostu chcę coś więcej zrobić niż ci którzy godzina 3 razy w tygodniu w klubie i nic poza tym, macie jakieś propozycje czy jest okej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 109 Wiek 10 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15995
A w jakim celu ćwiczysz? I jaki sport walki?

Never TRY to win a fight.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
W domu mozesz sobie uderzać w worek, zawsze to lepsze nic nie robienie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136789
Dołóż dodatkowy trening czyli zacznij chodzić 4x
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Albo umow sie z kolega, ktory tez trenuje. Wtedy w wolnym czasie mozecie sobie powtorzyc to co bylo na treningu lub w sparingu probowac tego zastosowac.

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Ja bym proponował wyrwać jakąś laskę, ale co ja tam wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Dołóż sobie ewentualnie trening siłowy, cardio i interwały. Kondycję i siłę buduje się również w taki sposób a jest ona bardzo ważna w sztukach walki ;)


Zmieniony przez - godav w dniu 2018-02-12 10:34:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regeneracja w sportach walki , kontuzje

Następny temat

sila+wytrzymalosc+koordynacja jak to pogodzic.

WHEY premium