SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spożywanie kakao z mlekiem po posiłkach.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6351
Witam
Szukając alternatywnych żródeł kalorii, węglowodanów i witamin, które można łątwo przygotować i spozyć, wpadłem na genialny sposób stosowania kakao. Dodatkowy atut to smak!

Zakupiłem 800g kakao w atrakcyjnej cenie - 8,49 zł ( czyli ok. 10 zł z groszem za 1kg wychodzi).

100g - 1510kj /360kcal (78g weglów, 4,4 białka, tylko 2,6 fatu!)

Gdybym miał sypać do mleka 5 łyżeczek to efekty by były mizerne...
Po każdym posiłku(sytym) sypie sobie kakao do szejkera Activity, do poziomu 100 ml(Nie wiem ile to gram???) i zalewam 150-200 ml mleka. Po wymieszaniu kakao ma przyjemną konsystencję(taką samą jak gainerek), smak jest kosmiczny, chociaż ciut za słodki (przy takich proporcjach).

Po 4 dniach opróżniłem całą puchę i lecę zaraz po następną. W ciągu jednwgo dnia pochłaniam ok 200g kakao(720 kcal). W sumie (z płatkami lub z kakao) wypijam 1,5 l mleka 3,2% dziennie. Nie mam zatwardzenia wcale, a wcale. Stolec taki, jaki powinien być

PODSUMOWANIE

Warto spróbować, przecież nie zaszkodzi !

Najważniejsze, że dostarczam sobie większej ilości kcal itp. Po każdym posiłku jestem w pełni syty, nawet do boleści Smak kakao zaje****y, cena/ilość też. Na efekty jeszcze poczekam i napiszę. Pozdro

Don't tell me what I can't do! Never!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 174 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 515
Pewnie nie masz problemow z nerkami ale kakao powoduje wzrost kamieni nerkowych mowie serio do nadgorliwych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
Tylko mistrzu sie fatem nie zlej. i kakao nie jest najlepszym źródłem węgli. a mleko ma laktoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6351
hehehe. Bzdura. Po pierwsze zawartość laktozy w mleku krowim - 4,5 % MISTRZU. Po drugie "Węglowodany w postaci cukrów zapewniają źródło szybko osiągalnej energii. W przypadku gdy podręczne zapasy organizmu zostaną wyczerpane, np. z powodu ćwiczeń lub nieregularnego odżywiania, cukry w słodyczach zapewnią jedną z najszybszych dróg do przywrócenia równowagi. Dlatego czekolada i produkty czekoladowe są najczęściej spożywane jako przekąski pomiędzy posiłkami. "
Po trzecie, to zalanie tłuszczem mi nie grozi lol

EDIT: Innego komentarza nie mogłeś dać? Czegoś konstruktywnego, hmm?

Zmieniony przez - Fenomen_PL w dniu 2007-08-19 23:02:00

Don't tell me what I can't do! Never!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
Dlatego czekolada i produkty czekoladowe są najczęściej spożywane jako przekąski pomiędzy posiłkami.
pewnie jeszcze przez sportowców?
Po trzecie, to zalanie tłuszczem mi nie grozi lol
i tak nie chciałbym być ekto
pozdro

Zmieniony przez - masster88 w dniu 2007-08-19 23:39:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9932
no stary tez od czasu do czasu sobie zapodaje cos takiego - z zimnym mlekiem to jest szal :D

sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzeba urozmaicać dietę
Tylko kupuj jakieś dobre te kakao
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3783
Może mało konstruktywna rada ale...nie pij na siłowni tego kaka bo nie wyobrażam sobie grupki grubasów meczących sie np na rowerku i Ciebie pijącego bezczelnie przed nimi kakao ;)/ ew czekoladę

Mowie o tym ponieważ mój znajomy żarł przed takimi właśnie czekoladę- mimo iż minęły 2 lata skutki pamiętam do dziś

Zmieniony przez - KLINKU w dniu 2007-08-20 08:44:35

Jak dotknąłem Cie moim komentarzem, pomyśl się o tym że tylko moje zdanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
E ja nie mówię żeby wcale nie pić pysznego kakaa. Ale picie go w takej ilości codziennie juz raczej dobrym rozwiązaniem nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6351
masster88 - Ale dlaczego ? Nigdzie nie widziałem przeciwskazań

Don't tell me what I can't do! Never!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9932
oo dobre pytanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
popieram master88

w sumie ryż jest zdrowy, zawiera węglowodany (jedz go po 800 g dziennie :P)

jak po jedzeniu czujesz niedosyt albo brak ci węgli w diecie (widocznie zła dieta)

ile tak pociągniesz z tym kakao? 2-3 tyg max potem będziesz żygał na samom myśli o nim... ja dodaję łyżeczkę do MUSLI z rana i jest GIT!

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jeść żęby być silniejszym??tylko nie sterydy!!

Następny temat

Przybieranie na masie w okresie rzucania palenia

WHEY premium