SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sparingi rep.Polski przed Euro !

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16667
No to dziś łatwy i przyjemny mecz z Rapidem Lienz i wynik robi wrażenie :)

POLSKA - Rapid 8:0

Next mecze:
22.05.2012, godz. 20:45, Klagenfurt, Austria
Łotwa -POLSKA

26.05.2012 r., godz. 17:00, Klagenfurt, Austria
Słowacja -POLSKA

Być jak Steven !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
Rapid to 4 ligowiec, więc wynik imo powinien być minimum dwu cyfrowy
Słowacja ok na sparing partnera, natomiast Łotwa wtf?,to już lepiej było by zagrać z Ghaną czy Nigerią

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16667
A powiedżcie mi te sparingi w Klagenfurt to te stadiony co były na tej imprezie .. hmn teraz sie nie umie przypomniec Euro chyba ? :D

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Cris Thug
Rapid to 4 ligowiec, więc wynik imo powinien być minimum dwu cyfrowy



Wyżej mogło być - był słupek i poprzeczka Co do jakości meczu, IMO o wiele ważniejsze są zrealizowane cele taktyczne, lepiej odpuścić wynik, a przetrenować je Co nie zmienia faktu, że IV liga, to chyba kucharze, taksówkarze itp itp

Co do sparingpartnerów, Słowacja ok, a Łotwa - hmm, trudno powiedzieć... Wiadomo, że odpadali uczestnicy ME, z kolei z San Marino też byłoby grać bez sensu... Sam nie wiem. Jak dobrze pójdzie to wybiorę się na ten mecz z Łotwą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
No i ponoć Brożek setę zmarnował,a Sobiech totalna porażka

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16667
Sobiech to ponoć akcje zrobił co padła bramka samobójcza ..

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
Ja tam tylko słuchałem to co mówił Frankowski, że Brożek spieprzył setę a Sobiech zagrał kompletne dno (może dopóki nie jest za późno warto by Smuda przejrzał na oczy, i wymienił go na Piecha)
Co do twojego pytania to w Klagenfurt rozgrywano mecze EURO 2008

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-05-20 23:25:21

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dla mnie Sobiech to jest totalne nieporozumienie w tej kadrze... Wg. mnie powinien być Piech/Frankowski. Sobiech to w roli jakiej jedzie? Młodego, perspektywicznego, jadącego po naukę, czy raczej grającego reguralnie w klubie (ile minut w tym sezonie?) i kadrze(ostani mecz z Hiszpanią? i słynna wymiana koszulki z Cesc'iem? ))?

To juz bym wolał do Stępińskiego z Widzewa, albo Milika z Górnika. I mówię serio i poważnie Wiem ze zaraz bedzie poruszenie, ale to moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Sobiech na wiosne praktycznie w kazdym meczu w bundeslidze grał
fakt że z ławki ale często ponad 20 min a w porownaniu z niektórymi napastnikami to sporo

jeszcze bd z niego pozytek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Oby, chciałbym, żeby Franz i Artur pozytywnie mnie zaskoczyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14012
Najlepiej zagrał Grosik , powinien moim zdaniem grać w wyjściowym składzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odległość do bramki

Następny temat

Kolorowe boiska / EURO

WHEY premium