SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sparingi / treningi w Szczecinie

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9435

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 921
Siema wszystkim, nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale ale wydaje mi się, że nie ma sensu pisać o tym na forum ogólnym więc wybrałem ten dział. Kilka miesięcy temu czytałem na forum o grupie osób ze Śląska, która w okresie wakacji skrzyknęła się i zorganizowała indywidualne treningi, sparingi. Nie pamiętam dokładnie czy chodziło o kicka, parter czy MMA, a nie mogę znaleźć znowu tego wątku.
W każdym razie pomyślałem, że w sezonie ogórkowym może znalazłoby się kilka osób chętnych do podobnych treningów/sparingów w Szczecinie? Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priva [email protected] bo nie chcę dyskutować tutaj z hejterami, którzy zaraz napiszą, że pomysł jest słaby, żeby iść do klubu itd. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Gdybym tylko mial taka mozliwosc, i mieszkalbym w Sczecinie lub w miare bilsko, to nie bylo by problemu, pisalbym sie, a tak...moge tylko trzymac kciuki za to, ze ziberze sie jak najwiecej soob, fajna sprawa...Mieszkam 100km od Sczecina, a to niestety z aduzo.


Zmieniony przez - gothmori09 w dniu 2012-07-17 19:08:50

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie kupic drabinkę koordynacyjną i pachołki?

Następny temat

Kupię obciążenie Szczecin

Wiecej