SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spamerka DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Nie szalej dbaj o siebie. Choć nie zdziwiłabym się jak zaraz wrzucisz filmik a w nim wyrzut małej w górę w między czasie pad i pompka powrót i złapanie dziecka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
eveline
Nie szalej dbaj o siebie. Choć nie zdziwiłabym się jak zaraz wrzucisz filmik a w nim wyrzut małej w górę w między czasie pad i pompka powrót i złapanie dziecka


Wyobraziłem to sobie i myślę że filmik z tego ćwiczenia zakasowałby wszystko .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
No aż by chyba musiała insta założyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Gratulacje. Zazdroszczę szybkiego powrotu do formy. Oby powrót do funkcjonalności był równie sprawny :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 195 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23550
eveline
Nie szalej dbaj o siebie. Choć nie zdziwiłabym się jak zaraz wrzucisz filmik a w nim wyrzut małej w górę w między czasie pad i pompka powrót i złapanie dziecka


Haha, jak nie będę mogła iść na siłownię to wdrożę to do domowego planu treningowego ale wtedy insta koniecznie, myślę, że zrobiłabym furorę jako fit mama

bziu, paula, dziękuję

Melduję, że przez ostatnie dni nie ćwiczyłam ani razu - głównie przez gorsze samopoczucie i moje lenistwo to raz, dziecko to dwa, miałam jakieś słabsze chwile, wyszło niedospanie i marudzenie małej. I kiedy już zbierałam się mentalnie.. to jednak brałam książkę i kładłam się odpocząć na razie mało sportowy mój dziennik, ale obiecuję poprawę.
Pogoda mnie bardzo drażni, dziś już nie wytrzymałam i wyszłam w ulewę na spacer

Minął miesiąc od porodu, już się chyba wszystko ustabilizowało, waga stoi, ogólnie nie narzekam, jedynie co to dokucza ból pleców, przydałby się masażysta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedzenie ze słoiczków dla dzieci

Następny temat

Domatorki się siłują - czyli trenuj w domu z sfd ladies

WHEY premium