sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Ladies SFD

Dodaj odpowiedź

Spamerka DT

Wysłana -
10-16.05
Skrótowo bo znów minęło dużo czasu, kiedy te dni uciekają, to ja nie wiem.
Trzy czy cztery razy wpadł rowerek po 30 minut, a poza tym niestety nic. Teraz akurat taki czas, że dużo rzeczy na głowie, ale mam nadzieję, że od następnego tygodnia będzie chociaż odrobinę luźniej, to wybiorę się na siłownię.
Od następnego miesiąca będę mieć mój obecny klub daleko, więc myślę intensywnie i chyba kupię piłkę, a gumy w domu jakieś mam, to zostanę przy treningu domowym Teraz jest naprawdę fajny okres, mam dużo energii i bardzo dobre samopoczucie, więc liczę, że jak będzie więcej czasu, to będę mogła to wykorzystać
Wysłana -
Piękny brzuszek
Kiedy dokładnie rozwiązanie?
Wysłana -
W domu też się można fajnie poruszać - szczególnie że Tobie teraz nie są potrzebne jakieś wyczynowe treningi.
Wysłana -
W domu to jak deszcz pada. Teraz (chyba już w końcu!) robi się coraz ładniej na dworze to na spacery marsz!
Wysłana -
Trochę mnie tu nie było Przez przeprowadzkę i remont nie było zbytnio czasu na dodatkowe aktywności, ale na brak ruchu narzekać nie mogę, bo przeprowadziłam się na trzecie piętro Teraz się trochę uspokaja, więc myślę, że już w tym tygodniu będę mogła wrócić do regularnych wypisek.
Dziś tylko spacer, tak jak Ev nakazała
Anchy, termin mam dokładnie na 7.09.
Night, to prawda, ale jednak myślę o znalezieniu innego klubu. Lubię być wśród ludzi i jeśli samopoczucie pozwoli, to raczej wybiorę treningi na siłowni. Na siedzenie w domu jeszcze przyjdzie czas

i pomiary:

Wysłana -
Później to w sumie trudno będzie to nazwać "siedzeniem". Ale jednak wyjście z domu jest samo w sobie fajna - więc tak jak piszesz - warto jeśli tylko można.
Wysłana -
Ale ładne pomiary brzucho rooośnie
Strona 14 z 14
Dodaj odpowiedź