SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spamerka DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 195 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23550
10-16.05
Skrótowo bo znów minęło dużo czasu, kiedy te dni uciekają, to ja nie wiem.
Trzy czy cztery razy wpadł rowerek po 30 minut, a poza tym niestety nic. Teraz akurat taki czas, że dużo rzeczy na głowie, ale mam nadzieję, że od następnego tygodnia będzie chociaż odrobinę luźniej, to wybiorę się na siłownię.
Od następnego miesiąca będę mieć mój obecny klub daleko, więc myślę intensywnie i chyba kupię piłkę, a gumy w domu jakieś mam, to zostanę przy treningu domowym Teraz jest naprawdę fajny okres, mam dużo energii i bardzo dobre samopoczucie, więc liczę, że jak będzie więcej czasu, to będę mogła to wykorzystać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72200
Piękny brzuszek
Kiedy dokładnie rozwiązanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
W domu też się można fajnie poruszać - szczególnie że Tobie teraz nie są potrzebne jakieś wyczynowe treningi.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
W domu to jak deszcz pada. Teraz (chyba już w końcu!) robi się coraz ładniej na dworze to na spacery marsz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 195 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23550
Trochę mnie tu nie było Przez przeprowadzkę i remont nie było zbytnio czasu na dodatkowe aktywności, ale na brak ruchu narzekać nie mogę, bo przeprowadziłam się na trzecie piętro Teraz się trochę uspokaja, więc myślę, że już w tym tygodniu będę mogła wrócić do regularnych wypisek.
Dziś tylko spacer, tak jak Ev nakazała
Anchy, termin mam dokładnie na 7.09.
Night, to prawda, ale jednak myślę o znalezieniu innego klubu. Lubię być wśród ludzi i jeśli samopoczucie pozwoli, to raczej wybiorę treningi na siłowni. Na siedzenie w domu jeszcze przyjdzie czas

i pomiary:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Później to w sumie trudno będzie to nazwać "siedzeniem". Ale jednak wyjście z domu jest samo w sobie fajna - więc tak jak piszesz - warto jeśli tylko można.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ale ładne pomiary brzucho rooośnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 195 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23550
Postaram się wrócić do regularnych wypisek, chociaż bardzo ciężko mi to idzie jak widać
Jednak zrezygnowałam z pomysłu zapisania się na siłownię, samopoczucie jest bardzo różne i niestety coraz częściej gorsze niż bym chciała. Ale są też dobre dni i te wykorzystuje, jak są chęci, na aktywność

24.06
trening
1a. Przyciąganie gumy siedząc 4x25
1b. Przysiad sumo 4x15
2a. Ściąganie gumy 4x25
2b. Wyciskanie gumy leżąc 4x20
3x20:
3a. Barki z gumą
3b. Triceps z gumą
3c. Biceps z gumą
3x20:
4a. Chodzenie z gumą
4b. Odwodzenie z gumą
4c. Wykopy z gumą

Rowerek: 20 minut

Dobrze się ćwiczy, chociaż już teraz mocno czuję podczas ćwiczeń, że jestem w ciąży, inny środek ciężkości, ciało inaczej się ustawia, to też niesamowite swoją drogą. Fajne jest to, że dobry trening można zrobić gdziekolwiek, z czymkolwiek, jak człowiek wie co robi i chce, to nie potrzeba wcale sprzętu

Dieta:
+ chleb, jaja, pomidory, ogórki, morele, banan
+ owsianka z twarogiem, truskawkami, borówkami i jogurtem
+ banan, czereśnie, nektaryny, gorzka czekolada
+ ziemniaki, rostbef, warzywa

Z jedzeniem mam niestety ciężko teraz, mam wrażenie, że w żołądku już nic się nie mieści małe porcje, bo zaraz mdli i właściwie apetyt mam zerowy. Na szczęście owoce zawsze chętnie i nawet w dużych ilościach wchodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 195 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23550
25.06
trening:
joga dla ciężarnych 35 minut
rowerek: 45 minut

Znalazłam jakąś jogę na yt, ale szczerze mówiąc wynudziłam się przy niej okrutnie, głównie krążenia czy wymachy kończynami, zmęczyć się zmęczyłam, bo teraz wszystko męczy , ale to chyba nie dla mnie. Na dniach dostanę piłkę, to może wtedy znajdę coś ciekawszego. Chyba, że ktoś z czytających zna jakieś fajne filmy, to proszę o linki.
Bardzo duży plus ćwiczeń jest taki, że podkręcają apetyt i udaje się zjeść więcej w ciągu dnia. Dziś może wpadnie coś ekstra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Też mam wrażenie, że mam osobny żołądek na owoce. Zawsze znajdzie się miejsce :P A w ostatnim miesiącu żołądek tak się skurczył, że nawet kawa się nie zawsze mieściła i piję w coraz mniejszych kubkach :P

Ja te ćwiczenia ala joga polubiłam ale to dopiero w 8 miesiącu a tak wolałam sobie sama coś ułożyć. Jakoś mi te gotowe zestawy nie pasowały- nic konkretnego nie znalazłam. A póki dawałam radę to pilates mi bardziej odpowiadał od Jogi i o dziwo Chodakowskiej ćwiczenia pilatesowe mi pasowały.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedzenie ze słoiczków dla dzieci

Następny temat

Domatorki się siłują - czyli trenuj w domu z sfd ladies

Wiecej