SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalenie tluszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich

Wyznaczylem sobie cel - spalenie tkanki tluszczowej na przestrzeni kilku miesiecy (przy jednoczesnym wzroscie masy miesniiowej), potrzebne mi to jest do lepszego wygladu zewnetrznego (cwicze na silowni od 4 miesiecy stosujac cykl cwiczen na mase, ale niestety moje cialo zawiera zbyt wiele tkanki tluszczowej by wyniki uzyskane na silowni byly zadowalajace), zamierzam zrzucic tluszcz poprzez odpowiednia diete - jestem w trakcie jej ukladania, posluguje sie arkuszem z Excela dostepnym w artykulach o odzywianiu na serwisie kulturystyka.pl, wybralem "wspolczynnik aktywnosci" 13 - chce spalic tluszcz przy jednoczesnym wzroscie masy miesniowej, doradzono mi cwiczenia aerobowe, jednak nie znam sie na nich i prosze o rade kiedy takie wykonywac najlepiej, po ile minut i przede wszystkim jakie to sa cwiczenia - prosilbym o ulozenie przykladowego treningu, doradzono mi tez zastosowanie L-Karnityny ktora pomoglaby mi spalic tluszcz, czy ktos ma jakies doswiadczenia z tym preparatem? A moze ktos zna inny, lepszy. Z gory dzieki za powazne odpowiedzi i wszelkie rady.
Pozdrawiam

blaher
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
x men ma racje tylko ta racje nie kazdy chce wdrozyc w zycie
chyba wiekszosc woli troche pomocy chemicznej niz trening

aptekarz

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do ćwiczeń aerobowych zaliczyć można rowerek,stepper,bieganie,pływanie i cośtam jeszcze.ćwiczenia te należy wykonywać najlepiej rano,na czczo.wtedy uzyskasz najlepsze efekty.muszą trwać przynajmniej 20minut.po takim czasie zacznie się spalać tłuszcz.
najlepszym preparatem spalającym tłuszcz jest któryś z ECA.jedni mówia,że Xenadrine inni,że Hydroxycut.poczytaj inne posty.temat ECA był wielokrotnie poruszany.
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
mozna tez wykonywac aeroby bezposrednio po treningu siłowym
jesli chcesz spalic tłuszcz a nie zrobić kondycje to pamiętaj aby cwiczyc co najmniej 20 min ale nie jak szalony
najlepszym miernikiem zmeczenia jest to jak oddychasz.Jesli przy aerobach mozesz spokojnie prowadzic rozmowe z druga osoba i masz tylko nieznacznie przyspieszony oddech to tak ma byc.Bo jezeli dyszysz jak sprinter po 100m to juz pracujesz nad kondycja a nie spalaniem tłuszczu.
Po drugie odp dieta.Tzn zmniejsz ilosc cukrow w diecie :soki,cukier rafinowany,słodycze!!!,wieksze ilosci owocow
produkty maczne .Spozywaj wiecej bialka co najmniej 2g na kg masy ciala
Jesli chodzi o cukry proste to jedyny wyjatek stanowi okres potreningowy tu mozesz wchlonac pewna ich ilosc aby uzupelnic zapasy glikogenu.

Z suplementow to polecam cos na bazie ECA-efedryna-coffeina-aspiryna ale bez przesady

Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odpowiedzi

jesli chodzi o aeroby rano na czczo, to nie mam takiej mozliwosci - jeszcze chodze do szkoly wiec...
Mam tez problem w ulozeniu diety - czy uwzglednic weglowodany proste tylko po treningu, slyszalem ze sa one potrzebne do budowania masy, ale tez sa glowna przyczyna obrastania w tluszcz - co powinienem zrobic?

blaher
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Przede wszystkim wybrac: albo masa, albo zrzucanie zbednych kilogramow.

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy to oznacza zebym dal sobie spokoj na kilka miesiecy z silownia a zaczal cwiczyc aeroby??

blaher
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
nie!!!! ale nie możesz jednocześnie zwiekszac masy i zbijac tłuszczu to jest niewykonalne!!

Nadal ćwicz z cieżarami ale obniz do minimum odpoczynki miedzy seriami mozesz zmniejszyc ciezar ale za to rob wiecej powtorzen.Po ciezarach rob 30 minutowy rower lub bieznie lub do czego masz dostep

Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli mam cwiczyc na rzezbe?

blaher
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i co z dieta w takim przypadku

blaher
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Zasada jest prosta: Duzo bialka i malo weglowodanow.

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
Po prostu cwicz. Wystarczy na tym etapie wyeliminowanie z posilkow cokrow prostych i znaczace ograniczenie tluszczy.
Cwiczac regularnie io odzywiajac sie odpowiednio bedziesz budowal tkanke m. a zawartosc tluszczu w twoim organizmie powoli w sposob naturalny ulegnie obnizeniu.
Jest stare powiedzenie:"zeby rzezbic,trzeba miec w czym". Podczas odchudzania traci sie zawsze pewna ilosc miesni, ktorych ty w tej chwili masz stosunkowo malo. Idealna sytuacja zajdzie wtedy, kiedy twoja waga zatrzyma sie. Oznacza to tyle, ze w miejsce powoli redukujacego sie tluszczu umiejscawia sie tkanka m. Na odchudzanie wlasciwe przyjdzie czas.
Do roboty i pamietaj,wysilek na treningu nigdy nie idzie na marne,organizm zawsze ci sie odwdzieczy pozytywnymi zmianami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15 min.

Następny temat

jak przybrać na masie?

WHEY premium