SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalenie tluszczu... na brzuchu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1567
Mam do was pytanie.... mam na dolnej czesci brzucha pewien poklad tluszczu... jakies 1,5cm... Procentowo to lekarz zmierzyl i powiedzial ze jest tak 8% a na tricepsie 3% wiec ogolnie na reszcie ciala mam go bardzo malo... tak mysle.

I teraz pytanie.
Jesli bede 3razy/tydzien jezdzil na rowerze stacjonartym przez 40min w pempie 20km i potem zrobie okolo 100spiec i 60unoszen nog na ziemi i 24na drazu to ile zajmie mi spalenie tego wszystkiego co tam zalega??? Biore czasem do treningu l-carnityne i napoj HiTeca.

da sie to zrobic w 7dni?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
Nie sadze ze da sie.Jedynie zauwazysz mniej wody w tym rejonie i stana sie one bardziej gladsze.musialbys dluzej czekac na efekty.

Magdalena Lipinska

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 272 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6353
widze w Twoim profilu ,ze obecnie pracujesz nad masa.wiec jak to jest ?
wedlug mnie powinienes miec obrany jeden cel-albo masa,albo rzezba.

jesli chodzi natomiast o spalenie tego tluszyczyku w 7 dni to jest to raczej niewykonalne.wogole nie wiem czy jest wykonalne dojscie do tak malego % tluszczu...musialbys sie trzymac cholernie rygorystycznej diety,do tego musialaby dojsc naprawde odpowiedznio dobrana suplementacja-wtedy moglbys cos zdzialac,ale powiem Ci szczerze,ze na Twoim miejscu(widzialem fotke)bardziej bym powalczyl o mase,bo widac,ze nawet nabierajac masy nie bedziesz mial wiekszych problemow z tluszczem

aha.no i nie mozesz zapomniec o tym,ze nie idzie spalac tluszczu miejscowo.jesli bys juz wzial sie do roboty to raczej stracisz cos ze reszty ciala(i to niekoniecznie sam tluszcz,ale wrecz pewne jest,ze ujdzie troche z miesnia).dlatego zastanow sie jeszcze nad tym.

------------
Pozdrawiam
bethon

Zmieniony przez - bethon w dniu 2002-08-11 00:36:47

-------------------
!! MaDneSs RoJcA !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chciałabym być wysportowana, co robić?

Następny temat

Bieganie i regeneracja

WHEY premium