SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalenie tłuszczu klatki piersiowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
Cześć
Otóż od ponad 3 miesięcy chodzę na siłownię,trenuje co 2 dni zdrowo się odżywiam i prowadzę ciągły tryb życia w ruchu.Nigdy nie byłem aktywny fizycznie,zdrowo też się nie odżywiałem,ale w pewnym momencie coś we mnie tkneło mimo że mam 15 lat 176cm wzrostu i zdania mogą być podzielone że powinienem zająć się nauką niż jakimiś ćwiczeniami siłownią odżywianiem itp to ja nie zamierzam przestawać. Staram się nie ćwiczyć na tym co obciąża kręgosłup,rozciągam się jak moge aby też poprawić wzrost, nie używam suplemntów bo w moim przypadku to zawcześnie jedyne na czym mi zależy to zrzucenie tłuszczu klatki piersiowej i spod pach mimo że jestem chudy 66kg na początku teraz 61,5 bez dużych wysiłków mimo że powinienem nabrać masy ale puki co narazie się tym nie zajmuje. I zwracam się do was co najlepiej zrobić co ćwiczyć aby pozbyć się pozostałości tego tłuszczu,może macie też inne rady na temat do czego jeszcze ograniczać się na siłowni i co wspomaga wzrost.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tluszcz miejscowo sie nie pali tylko calosciowo z calego ciala,a zeby to robic to musisz miec diete na ujemnym bilansie i jakas aktywnosc fizyczna wlasnie np trening silowy

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Poza dobrym odżywianiem i treningiem trzeba czasu i cierpliwości. Po kilku latach sylwetka Twoje zdecydowanie zmieni się na plus. Zapraszam do odpowiedniego dla Ciebie działu: https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Masz dopiero 15 lat, w Twoim wieku nie zaleca się trzymania restrykcyjnej diety.
Odwiedź dział powyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
W tym wieku wystarczy wprowadzić https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html, z klatką piersiową warto udać się do lekarza, aby sprawdził, czy nie ma guzków, bo to może być gino/lipomastia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ewentualnie możesz wrzucić zdjęcie sylwetki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta bez suplementów - uzupełnienie

Następny temat

Dieta redukcja - pomoc

WHEY premium