SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie tłuszczu i budowanie masy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 19
Ok dzięki,ale nurtuje mnie jeszcze ta kwestia o którą muszę dopytać,Ja podczas ostatniego odchidzania doprowadziłam do ubytku mięśni,w ich miejsce pojawił się nowy tłuszcz(uda się telepią,brzuch uciska,twarz bardziej nalana,a przy tym jestem węższa np.w ramionach) trening siłowy da mi palenie tłuszczu i budowanie mięśni czy co,co mam najpierw zrobić,czy w ogóle stosować cardio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Najpierw zastosuj się do pierwszych wypowiedzi w tym temacie i wypełnij ankietę działu wraz ze zdjęciem sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 19
Ale ja nie mam tego jak teraz zrobić,nie znam wymiarów zdjęcia wstydze się wstawić,pytam o teorie dlatego czy jest to możliwe przy tym co opisałm żeby to naprawić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 19
Robiłam jakiś czas temu pomiary i wiem,ze mam zwiekszone otluszczenie wisceralne,zmiejszone miesnie i sporo tluszczu,ale jestem gotowa na ciezkie treningi silowe i dieta,na wszystko zeby to tylko naprawic!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Jest to możliwe przy to o czym pisałem wyżej. Nic więcej nie można tutaj dodać. Chcesz zmienić swoją sylwetkę to zastosuj się do zaleceń. Jeżeli chciała tylko porady czy jest możliwa zmiana sylwetki, to tak, jest ona możliwa.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 19
tk.tł 23%

WiscerAlna 8

BMI 27

Analiza masy mięśni 55,7( poniżej normy

A pomiary nie ma sensu pisac bo jestem węższa ale mam więcej tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 19
Dajcie mi szczera nadzieje ze jesli dostosuje sie do restrykcyjnej diety i treningu siłowego to zdołam to naprawić pliissd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
O czym my teraz piszemy? Czego od nas oczekujesz? Nie do końca rozumiem w czym rzecz? Tu nie ma cudów. Dieta + treningi i efekty będą. Nie jesteś na świecie wyjątkiem, który nie osiągnie zmiany sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 19
Tk tł 25 % sorki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 19
Dlaczego nie osiągne,skoro zastosuje się do diety i treningu ?.....dziekuje za wszystkie rady
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Solony śledź codziennie ?

Następny temat

Moja pierwsza dieta na mase do oceny

WHEY premium