SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie tłuszczu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój kumpel przykupił ostatnio 100tab CLENBUTEROLU. Jak ma to brać żeby spalić trochę tłuszczyku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
No cóz generalnie to metrowiec ma racje w tej rozpisce amerykanskiej dawkowanie klenu uzaleznione bylo od masy a przy jego to by tak wychodzilo choc przyznam szczeze ze mialem nadzieje ze mozna brac mniej .
Nie wiem co to bylo ale ja przy dawce 6 clenów dziennie mimo
lata i ladnej opalenizny mialem bladosc twarz jak trup i w****ialo mnie to jak w pracy wszyscy co chwile mowili -cos ci jest ?? , jestes taki blady>i tak dzialo sie tylko przy zazywaniu celnu moze ktos wie co sie dzialo tzn. zna jakies medyczne wytłumaczenie ?????

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Dołączam się do pytania ???

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
1) 1-1
2) 2-1
3) 2-2
4) 3-2
5) 3-3
6) 4-3
7) ---
8) ---
9) 4-3
10) 4-3
11) ---
12) ---
13) 4-3
14) 4-3
15) ---
16) ---
17) 4-3
18) 4-3
19) ---
20) ---
21) 4-3
21) 4-3
22) ---
23) ---
24) 4-3
25) 4-3
26) ---
27) ---
28) 4-3
29) 4-3
30) ---
31) ---
Itd..............................

i tyle,ale serce moze wam nawalac,choc ja jzu jestem po jakis 3000 tysiacach i zyje

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry ale co oznacza liczba w nawiasie, i ta następna bo ta po myyslniku to ilość tabletek chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
liczba w nawiasie to dzien=)

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
raffi czy mam opisac kazdom literke ?

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mam doświadczenia z tym, więc jak możesz. Ewentualnie potwierdz czy 4-3 oznacza cztery tabletki 3 razy dziennie. Ok. Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Moze ktos opisac to dawkowanie? W sumie 31 dni, a ile tabletek dziennie (np. 1-1, chodzi o to ze rano 1 i po poludniu 1?).

PLIIIIIS odpiszcie

3-majcie się!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Moim skromnym zdanie King pisze ze 5)3-4
czyli w piatym dniu jakies 3 do czterech clenow na dzien , a na pewno nie chodzi o pomnozenie 3razy 4 -bo 12 clenow dziennie to daje lekko mowiac niespecjalne samopoczucie przynjmniej u poczatkujacych

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Tez tak myslalem, ale w takim razie po co pisal:
1)1-1 - czyli w pierwszym dniu jeden clen, albo jeden clen (to sie nie trzyma kupy). A mogl poprostu wczesniej odpowiedziec i bylby spokoj, czy to tak trudno wytlumaczyc?
Ja ******le, w calym zasranym archiwum tylko ten post pokazuje dawkowanie clena na spalenie tluszczu.

3-majcie się!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Jak znajde to przyniose ci amerykanska rozpiske dawkowania klenu tam sa dwa sposoby i rozgraniczenie na mase osoby przyjmujacej , a w archiwum powinno byc tego wiecej i to na bank- w tamtym roku ten temat w okresie wakacyjnym byl tez na tapecie , tym bardziej ze chyba nie bylo sklepu cybera , albo ludzie mniej o tym wiedzieli.
Ale ja ci odradzam klena -lepszy bedzie dobry termogenic bralem jedno i drugie i zdecydowanie lepiej czulem sie po termogenicu.

marcopolo

marcopolo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EC cykl

Następny temat

Leki z Polskiej apteki

Wiecej