SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie tłuszczu i budowanie masy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 19
Po ostatnim odchudzaniu spaliłam trochę mięśni no i zapodał mi się efekt jojo nic nie robiłam przez rok i teraz cała się trzęs3 jsk galateta spory nadmiar tłuszczu,czy moge to jeszcze jskos nsprawic dobra dieta sporty siłowe + cardio prosze pomóżcie :)


Zmieniony przez - Matylda54 w dniu 2018-03-10 07:28:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
Witaj, tak możesz. Musisz zacząć od wypełnienia ankiety działu,
WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY 
Wiek :redukcja 
Płeć : mężczyzna/kobieta 
Wiek : 38 
Waga : 86 
Wzrost : 176 
Obwód klatki : 112 
Obwód ramienia : 40 
Obwód talii : 90 
Obwód uda : 67 
Obwód łydki : 42 
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej :25% 
Aktywność w ciągu dnia : praca 
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero/HIIT 
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać 
Cel : redukcja rozłożona w czasie 
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy 
Stan zdrowia : nadciśnienie 
Preferowane formy aktywności fizycznej :siłownia 
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : CLA 
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia 
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
następnie połączenia swojego zapotrzebowania http://m.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html

I dla jasności nie są się palić tłuszczu i jednocześnie budować masy. Najpierw pozbądź się tłuszczu później będziesz myśleć nad masą.
Ci do treningu to na początek skup się tylko na treningu siłowym w dziale trening dla początkujących pomogą Ci z jego ułożeniem, najlepiej zacznij od FBW.


Zmieniony przez - Kriso1987 w dniu 10.03.2018 07:52:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75951 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754400
Wypełnij ankietę działu i wrzuć zdjęcie sylwetki. Wtedy zobaczymy co i jak. Niestety jal będziesz sobie robiła przerwy to zawsze się to tsk skończy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
mozliwe że sa szybka redukcja, na głodowych kaloriach, waga poszła w dół ale po powrocie do nawyków wszytsko wróciło

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Priorytetową sprawą będą badania. Jeśli nie trenowałaś rok to nic dziwnego, że taki efekt nastąpił.
Wstaw pełną ankietę działu + swój obecny model żywienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 19
Dzieki za odpowiedzi,ale mi chodzi tylko o to czy to jest możliwe gdy mam ubytek mięśni,nadmiar tłuszczu który się zadomowił w miejscu w którym niegdyś były mięśni i czy mogę to jeszcze naprawić żeby spalić ten tłuszcz i odzyskać mięśnie,proszę odpowiedzcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 19
A narazie nie jestem na żadnej diecie,jade do siostry na dniach do Angli i tam mam siłke pod nosem poprosze o diete i plan treningowy,ale martwi mnie ta kwestia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75951 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754400
Tak. Jest to możliwe. Dieta, treningi i sylwetka będzie wyglądała lepiej z miesiąca na miesiąc, z roku na rok. W innym przypadku nie ma niestety szans.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 19
Ufff odzyskałam nadzieję :) i co mówicie,że zamiast katować sie aerobami by stracic ten tłuszczyk to lepiej zastosować full body workout ?? I jaka dieta tak ogólnikowo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75951 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754400
Trening siłowy to podstawa kształtowania sylwetki:

https://potreningu.pl/articles/2574/efektywny-trening-silowy-kobiet--fakty-i-mity 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 19
Ufff kamień spadł mi z serca,czyli zamiast katować sie aerobami sugerujecie FBW? A dieta jakas ogolna redukcyjna czy na stalym bilansie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Solony śledź codziennie ?

Następny temat

Moja pierwsza dieta na mase do oceny

WHEY premium