SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie sadelka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie ( i panie ), trenujac spalanie sadelka, ile kg wagi powinno sie tracic miesiecznie ???

"CHCESZ BYC DUZY I ZDROWY - to jedz po to aby zyc, a nie zyj po to aby jesc"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
przeciez to jest zalezne od calej masy czynnikow : diety, wysilku, odpoczynku, predyspozycji, genetyki... nie mozna tak po prostu okreslic ile ma sie spalac

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli chcesz konkretnej odpowiedzi to mogę Ci powiedzieć, że znam gościa, który stracił 10 kg. Jednak nijak to się ma do Ciebie : możesz stracić 5 kg, a możesz i 15 ...

Simon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
wiesz ja znam goscia, ktory 8 kg zbil w tydzien, bo robil wage do jakis waznych zawodow. Oczywiscie waga wrocila mu w 3 dni po zawodach

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tracisz tyle sadelka ile masz liter w nicku wiec lepiej sie nazwij nabuchodonozor von hochenheim!!!!!
Takie pytania mi sie najbardziej podobaja!
Trzeba bylo sie spytac ile cm przyrostu sie ma po jednym treningu, albo czy jesli cwicze rok i dzwigam 100 na klate to za malo!!!!!
Nie rozsmieszajcie mnie!
)))))))))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzilo mi o OPTYMALNE spalanie...
Ja po prostu nie chce pozniej dostawac glupich niespodzianek od swojego organizmu.. ( np JOJO )...
Diete trzymam w ryzach okolo 1500 kcal na dobe, podzielona na 5/6 posilkow z ukierunkowaniem na weglowodany rano a na bialko wieczorem.... Teraz mam urlop i caly czas przeznaczam na "ruch" - rower, rower treningowy wieczorkiem, silownia co drugi dzien... Ja po prostu nie chce przesadzic. A jak kogos smiesza niektore pytania, to ma wieksze problemy niz ja... Stare chinskie przyslowie mowi : Tylko naczynia napelnione do polowy chlapia !!

"CHCESZ BYC DUZY I ZDROWY - to jedz po to aby zyc, a nie zyj po to aby jesc"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
stary, a kto to wie. możesz nic nie stracić - taka odpowiedź cie satysfakcjonuje??? zadajesz głupie pytania. Nikt Ciebie nie widział, nikt z Tobą nie ćwiczył, takie rzeczy to wie tylko Bozia w niebie. Tak samo jak bierzesz koks, nie jest na nim napisane "przybierzesz na masie 20,59 kg"

Każdego ciało jest inne i zadane pytanie ma się nijak do odpowiedzi, które dostaniesz

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spalanie sadelka
nie można tego określić jednoznacznie zależy to do zbyt wielu czynników , ale tygodniowo od 0,5 do 1,5 kg , przy szybszej utracie wagi istnieje niebezpiczeństwo spalania dużej ilości mięśni lub większość może to być tylko woda

wszystko jednak teoretycznie , jesli wszystko inne robisz poprawnie to tak to powinno wyglądać

szacuneczek dla wszystkich co przy klawiszach ... LOGAN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok' Jak widze, odpowiedzi na moje pytanie sa do siebie podobne. W takim razie zostalem wprowadzony w blad przez kogos kto wydawal mi sie autorytetem ( przynajmniej na takiego wygladal ). Wasze odpowiedzi bardzo mnie satysfakcjonuja, tymbardziej jesli zabiera glos ktos z pogrubiona ksywka... Panowie ja dopiero zaczynam i nie chce sobie zrobic krzywdy. Dziekuje za odpowiedzi.

"CHCESZ BYC DUZY I ZDROWY - to jedz po to aby zyc, a nie zyj po to aby jesc"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMPKI

Następny temat

Genetyka- każdy inny

Wiecej