SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Spalanie kcal - temperatura otoczenia

Wysłana -
Tak zaczęłam się zastanawiać czy zapotrzebowanie kaloryczne wzrasta jeśli temperatura otoczenia spada ? Organizm wtedy musi produkować więcej energii na ogrzanie ? Czy to,że jest to stresem dla organizmu może źle wpłynąć na redukcję ?
Od 2 dni temperatura spadła i po prostu zauważyłam u siebie wzmożony apetyt tzn po 2 h po posiłku już bym jadła gdzie wcześniej trzymało mnie 4 h bez głodu stąd pytanie
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
A gdzie kolega mieszka ze aż tak odczuwa spadek temp ?
Wysłana -
Jestem kobietą i po prostu jestem pod namiotem i dlatego odczuwam spadek temp.
Chodzi mi właśnie o stałe przebywanie w takiej temp bez ogrzewania co chwilę w ciepłym mieszkaniu
Wysłana -
To są znikome różnice nie warto sobie nimi zawracać głowy
Wysłana -
Może: namiot = więcej ruchu -> większe zapotrzebowanie, to i głód odczuwasz ;]

Zmieniony przez - najdus w dniu 2018-05-17 12:22:24
Wysłana -
najdus
Może: namiot = więcej ruchu -> większe zapotrzebowanie, to i głód odczuwasz ;]

Zmieniony przez - najdus w dniu 2018-05-17 12:22:24

Wysłana -
Nie no jestem nie od wczoraj więc aktywność taka sama,nawet niższa ,bo przy deszczu - wiadomo ;) sam spadek temperatury to prawie 10stopni .. po prostu jestem ciekawa , nie przejmuje się jem więcej bo chyba to nie przypadek,że organizm się dopomina a chyba dodatkowa porcja zdrowego jedzonka nie zaszkodzi :)
Wysłana -
Nie ma to jak siedzieć w internecie będąc pod namiotem
Wysłana -
No fajnie a co nie można ?;) Nie znasz mojego planu dnia więc nic Tobie do tego czy siedzę czy stoję ;)
Wysłana -
Zaraz pójdę wykopywac robaki z ziemi na obiad ,bo jestem pod namiotem to nie wypada zachowywać się i jeść " jak zwykle" xD
Wysłana -
Robaki maja dużo białka to jaknajbardziej wskazane
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź