SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie kalorii - spinning, wycieczki górskie.

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,

Każdego roku przez zimę przybieram zbędne kilogramy, dopóki nie przyjdzie wiosna i nie zacznę się ruszać (głównie wycieczki górskie, ale też rower). Tej zimy przybyło mi znacznie więcej niż zwykle, bo miałem nogę w gipsie i muszę pozbyć się 15 kilogramów.
Kupiłem rower spinningowy, do tego pulsometr Polara, żeby kontrolować puls i wiedzieć ile spaliłem kalorii w czasie jazdy. W czasie 1 godziny i 20 minut jestem w stanie spalić ok 1000 kcal.

Ostatnio wziąłem pulsometr na wycieczkę w góry, żeby sprawdzić ile tam jestem w stanie spalić kalorii. Przeszedłem ponad 25 km, marsz trwał ok 7 godzin. Według aplikacji PolarBeat spaliłem ponad 5000 kcal. Czy jest to możliwe? Czy licznik przekłamuje? Ewentualnie jak taka liczba spalonych kalorii przekłada się na redukcję wagi?

Bardzo proszę o odpowiedź,
Pozdrawiam,
Mateusz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
To jest możliwe, podczas aerobów itp nie hcodzi ylko o spalone kalorie, trening ma zapoczątkować przemiany metaboliczne w organizmie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dwa pytania

Następny temat

w 3 dni spasłem się to prawda?

WHEY premium