SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Spalanie Tłuszczu bez utraty wagi?

Wysłana -
Witam, na wstępie zaznaczę że jest to mój 1 post i nie wiem czy dobry dział(?).
Zima odchodzi więc czas robić formę pytanie tylko czy jest możliwość spalić tłuszcz i zrobić dobrą sylwetkę nie gubiąc przy tym znacznie wagi. Trenuję sporty walki 5 razy w tygodniu 3x muay thai 2x mma. Wyliczyłem sobie że normalnie zapotrzebowanie dla mojego organizmu przy wysiłku to ~3300 kalorii na dobę. Ale nie wiem co jeść wiadomo nie spożywam słodyczy staram się jeść jak najmniej smażonego lub w ogóle, ale tłuszcz cały czas jest. Jadłem na razie dietę bardziej pod siłownie jakieś twarogi po treningu (późne treningi) itp. I teraz powinienem jeść trochę mniej kalorii tak jak teraz około 2800 czy jak. Zaznaczę że na siłowni wolał bym raczej nie ćwiczyć a le jeżeli nie będzie się dało zrobić dobrej formy (brzuch) to mogę i ją dołączyć do treningu.
Waga: 74
Wzrost: 183
Cel: Spalić tłuszcz
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie da się tego dokonać nawet gdybyś trenował pod kątem sylwtkowym, a Ty nie trenujesz w ogóle w tym kierunku, więc ciężko mówić o kształtowaniu sylwetki. Niestety treningi siłowe są niezbędne. Co ciekawe w sportach walki również bardzo przydatne (w każdej dyscyplinie sportu). Czy to będą skoki narciarskie, czy biegi sprinterskie. Oczywiście odpowiednio ukierunkowane. Można w pewnym stopniu połączyć wyniki w sportach walki z kształtowaniem sylwetki.
Wysłana -
Jakie ćwiczenia bym mógł wykonywać? Czy dało by się ze sprzętem i ile kalorii powinienem spożywać więcej niż potrzebuje/mniej? Czy dało by się robić te ćwiczenia tylko w domu. Najbardziej zależy mi na rzeźbie brzucha

Zmieniony przez - zozol1950 w dniu 2018-02-14 16:21:23
Wysłana -
Zerknij tutaj na moją pro odpowiedź: http://www.sfd.pl/Zywność_na_redukcje.-t1160120.html

Starałem się w niej opisać w skrócie treningi pod kątem sportów walki i kształtowania sylwetki. Czyli połączenie crossfit z ćwiczeniami wielostawowymi, dwubojowymi.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź